Через жорстокість батьків 5-річну доньку виховували собаки

Малолітня дівчинка жодного разу не була на вулиці і змогла засвоїти тільки мову тварин.

Читинські інспектори у справах неповнолітніх виявили факт жорстокого поводження з дитиною - п'ятирічну дівчинку виховували не батьки, а собаки і кішки, хоча дівчинка жила в трикімнатній квартирі з батьком, бабусею, дідусем і іншими родичами.

Там відзначили, що дівчинка майже не розмовляє. "Невмита, в брудному одязі, із звичками домашньої тварини, п'ятирічна Наташа, кидалася на людей як собачка. За ці роки дитя змогло засвоїти тільки мову тварин", - сказав представник прес-служби УВС.

За його словами, малолітня дівчинка жодного разу не була на вулиці, а її батьки, вигулюючи своїх вихованців, прагнули не потрапляти сусідам на очі.

"Коли ми зайшли, стояв нестерпний запах, довкруги були величезні собаки, кішки", - цитує прес-служба начальника підрозділу у справах неповнолітніх Залізничного відділу міліції УВС у Читі Ларису Попову.

За інформацією прес-служби УВС краю, родичі дівчинки чинили сильний опір міліціонерам, які намагалися забрати дівчинку. "Батька дівчинки в той момент удома не було, де її мати - ніхто теж не знає, проте родичі стверджують, що вона жвава, здорова, і виховує ще трьох дітей", - розповів співрозмовник агентства.

За його словами, дівчинку помістили в соціально-реабілітаційний центр "Надія".

За словами медиків, на перший погляд різких психічних відхилень в розвитку Наташі немає, проте коли вихователі виходять з кімнати дівчинка підскакує до дверей і гавкає, а від будь-якого шереху на вулиці здригається.

"Крім того, помітне відставання у фізичному розвитку - в свої п'ять років, Наташа виглядає на два-три роки", - відзначив представник прес-служби.

Він також додав, що апетит у дівчинки хороший, проте ложку дівчинка відкладає убік, а їду з тарілки хлебче.
"З іншими дітьми вона майже не грає, тримається відособлено. Зараз її обстежують фахівці, з якими двічинка також ніколи не спілкувалася і в поліклініці на обліку не перебувала", - сказав співрозмовник агентства.

За його інформацією, УВС по Забайкальському краю готує матеріали до суду для порушення кримінальної справи по статті УК РФ "Невиконання обов'язків по вихованню неповнолітнього".

Мати дівчинки в середу сама з'явилася в міліцію, батька дівчинки знайти не вдалося досі.

Читайте також:

У Харкові школярі отруїлися розчином проти вошей

ООН закликав уберегти дітей від "безпринципних хижаків" інтернету

Російський пенсіонер "розважався" стріляниною з пістолету по дітях

Косметичні і чистячі засоби небезпечні для здоров'я хлопчиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: