Четверо підлітків зґвалтували 12-річного хлопчика держаком лопати

Підлітки зґвалтували держаком лопати хлопчика, який не зумів купити їм пиво та ще і втратив 10 рублів. Кадри зґвалтування хлопці виклали в Інтернеті.

У Санкт-Петербурзі четверо підлітків зґвалтували держаком лопати 12-річного школяра. Процес зґвалтування вони зняли на камеру і виклали відео в Інтернеті.

Причиною для такого вчинку, начебто, стало те, що хлопчик не зумів купити підліткам пиво. Вони дали йому 60 рублів і відіслали до магазину. Там хлопчик попросив бомжа купити пиво, проте бомж відмовився, а 10 рублів забрав собі.

За "втрату" грошей підлітки призначили хлопчикові "штраф" у розмірі 100 рублів, але оскільки грошей у нього не виявилося, то був запропонований альтернативний варіант - засування держака лопати в задній прохід. Під тиском старших приятелів школяр погодився.

За попередніми даними, в зґвалтуванні хлопчика брали участь четверо підлітків, причому лише одному з них виповнилося 14 років. У самій школі, де навчається потерпілий хлопчик, дізналися про те, що трапилося ще 5 травня: підлітки почали показувати скандальне відео одноліткам, і воно швидко опинилося у розпорядженні вчителів. Однак, незважаючи на те, що в цей же день до школи були запрошені батьки, ніхто з адміністрації навчального закладу не проінформував інспектора у справах неповнолітніх.

Примітно і те, що ніякої заяви від потерпілого і його родичів не надходило, а вийти на слід ймовірних злочинців вдалося лише після того, як вони самі розмістили в Інтернеті кадри знущань.

За іншою версією, батьки постраждалого все-таки звернулися за медичною допомогою через 10 днів після злочину. А лікарі інформували міліцію.

Малолітнім учасникам групового зґвалтування швидше за все вдасться уникнути серйозного покарання. На думку адвокатів, учасники злочину "відбудуться постановкою на облік в інспекції у справах неповнолітніх, батьківським ременем або моралями". А от батьки можуть бути оштрафовані.

Нагадаємо, що нещодавно в Росії стався ще один страшний злочин, учасники якого так і залишилися непокараними. У місті Калтан Кемеровської області декілька школярів (від трьох до шести) викрали серед ночі п'ятикласницю, відтягли її на квартиру, де святкували 19-річчя одного з них, і зґвалтували.

Читайте також:

П'яні школярі викрали і зґвалтували п'ятикласницю, щоб веселіше відсвяткувати день народження

На Миколаївщині троє зґвалтували дівчину брудним віником

У Криму четверо хлопців заґвалтували двох чоловіків до смерті ніжками від стільця

Хлопець зґвалтував школярку і відрізав їй голову, бо вона не захотіла їхати на мотоциклі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: