Число жертв у Бангладеш може сягнути 10 тисяч

Жертвами урагану в Бангладеш могли стати більше 10 тисяч людей, що у декілька разів перевищує офіційну статистику місцевої влади.

Жертвами урагану в Бангладеш могли стати більше 10 тисяч людей, що у декілька разів перевищує офіційну статистику місцевих властей, які заявляють про майже 2,5 тисячі загиблих, вважають представники Червоного Півмісяця в країні.

Як передає у понеділок іспанське інформаційне агентство Europa Press, президент Червоного Півмісяця в Бангладеш, Мехамед Абдул Роб (Mehamed Abdul Rob), пояснив свою заяву тим, що місцева влада просто не враховують дані по числу загиблих на прибережних островах і у віддалених районах країни.

За його словами, інформація, надана його організацією, заснована не на підрахунках задіяних в рятувальних операціях служб, які деколи не мають нагоди досягти багатьох зон біди, а на численних повідомленнях, одержуваних від тисяч добровольців, що знаходяться безпосередньо у всіх районах, потерпілих в результаті стихії.

У понеділок власті країни заявили, що число загиблих в результаті урагану склало 2 тисячі 407 чоловік. У свою чергу, місцеві ЗМІ продовжують поширювати інформацію про те, що кількість постраждалих від тропічного циклону "Сидр" вже давно перевищила поріг в три тисячі.

Тропічний циклон "Сидр" став наймогутнішим за останнє десятиліття в цій південно-азіатській країні. Більше 20 мільйонів жителів лишилися без притулку. Ураганний вітер, який обрушився на побережжі із швидкістю більше 200 кілометрів на годину, пошкодив лінії електропередачі, без телефонного зв'язку і електрики залишився весь південь країни.

Всього в південно-західній частині Бангладеш, на яку на цьому тижні обрушилася стихія, проживають близько 40 мільйонів чоловік. Серед них приблизно 60% - бідняки, які живуть в старих хатинах.

По всьому регіону проводяться масштабні роботи по ліквідації наслідків урагану. Власті країни, гуманітарні організації надають допомоги потерпілим. У суботу до пошукових робіт підключилися військові вертольоти і кораблі.

Національне товариство Червоного Півмісяця входить до складу Міжнародної Федерації національних товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, діяльність якої регулюється Міжнародним Комітетом Червоного Хреста (МКЧХ).

Міжнародний Комітет Червоного Хреста - це незалежна і нейтральна організація, яка займається наданням захисту і наданням допомоги постраждалим в результаті озброєних конфліктів, внутрішніх безладів і стихійних бід.

Згідно мандату, наданому Міжнародному Комітету Червоного Хреста світовою спільнотою, і керуючись принципом безсторонності, організація надає допомоги особам, що містяться під вартовою, хворим, пораненим і цивільним особам, потерпілим в результаті озброєного конфлікту або стихійного лиха.

Штаб-квартира МКЧХ знаходиться в Женеві (Швейцарія), а представництва організації, де в цілому працюють більше 12 тисяч чоловік, розташовані в майже 80 країнах світу.

ВідеоТрагедія у Бангладеш

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: