Чоловік 5 годин провисів на проводах під напругою, помираючи на очах односельців

Чоловік 5 годин висів на проводах під струмом, поки чиновники вирішували, відключати електрику чи ні.

В Миколаївській області воїн-афганець 5 годин висів на проводах під струмом, поки чиновники вирішували, відключати електрику чи ні.

Житель Миколаївської області поліз на стовп, щоб провести до будинку електрику. Але десь помилився, його вдарило струмом і викинуло на дроти. Він завис на кабелях під напругою, на п'ятиметрової висоті, прямо посеред села.

Односельці одразу побачили, що сталося, негайно викликали екстрені служби, і вже через десять хвилин прибула швидка допомога. Але лікарі нічим не могли допомогти - по проводах все ще йшов струм, і його потрібно було відключати.

Працівники місцевої РЕЗ вкрай довго виїжджали на місце події. Причому, в самому РЕЗ говорили, що машина вже виїхала, але там, де вона була потрібна, її не було.

Інженер, який прибув на місце трагедії, відмовився відключати електрику, мотивуючи це тим, що потрібно дочекатися приїзду міліції, яка про інцидент не знала. Безсилими виявилися і бійці МНС.

У міліції кажуть, що опергрупа була на виїзді в іншому місці і ніяких вказівок про те, що їх потрібно чекати, не давала.

"Співробітників міліції не повинні були чекати. Принаймні ніякої вказівки не було дано. Не наша вина в тому, що співробітник РЕЗ прийняв на себе таку відповідальність, не зняв людини з електроопори і не надав першу медичну допомогу", - стверджує начальник слідчого відділу Жовтневого РВ УМВСУ в Миколаївській області Оксана Чухліб.

У результаті, міліція приїхала через чотири з половиною години, і лише тоді інженер дозволив відключити струм і зняти чоловіка, який був вже мертвий.

Інженер не був покараний. Він пішов на підвищення і став начальником відділу в іншому районі.

Читайте також:

У Рівному пацієнт тубдиспансеру зарізав сусіда по палаті

55-річний чоловік зарізав і розчленував товариша після розпивання спиртного

У Макіївці чоловіка зарізали через борги і поглумилися над тілом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: