Чоловік п’ять років "шукав" дружину, яку замурував у гаражі

Чоловік під час сварки вбив дружину та вирішив надійно сховати тіло, замурувавши його в гаражі. Після цього приміщення з трупом він продав сусідові, який п'ять років не підозрював, що ховається за стінами.

Мешканець Дніпродзержинська вбив і замурував свою дружину у власному гаражі.

Більше чотирьох років 36-річну жінку вважали зниклою безвісти. Чоловік регулярно навідувався до правоохоронців, цікавився пошуками коханої.

"Він самостійно написав заяву про те, що його дружина пішла з дому і не повернулася, після чого він також сприяв в уявних пошуках дружини", - розповів старший слідчий Дніпродзержинського міського управління міліції Дмитро Жорник.

Та тільки через п’ять років удовець став головним підозрюваним. До міліції прийшла очевидиця, котра чула в день зникнення, як подружжя сварилося.

"Були деякі питання, на які йому було важко відповісти. Після того, як почали займатися впритул, з'ясували, що він має відношення до її зникнення", - пояснив керівник карного розшуку Дніпродзержинська Ігор Чухлебов.

Правоохоронці з'ясували, що незадовго до загибелі дружини чоловік програв багато грошей в ігрові автомати. Дружина влаштувала йому гучний скандал та пригрозила піти і забрати з собою дитину.

Чоловік розізлився, вдарив жінку і вже непритомну задушив. Коли ж усвідомив, що скоїв, вирішив заховати тіло.

"Так вийшло, що я випадково вбив свою дружину. Це просто була сварка і хвилинна втрата контролю над собою. Я дуже розкаююсь. Дуже переживав, не знав, як синові сказати", - розповів підозрюваний.

Чоловік замурував тіло дружини у стіну гаражу, заливши монтажною піною, а потім зробивши зтяжку з бетону. Після цього він продав гараж своєму сусідові.

Новий господар також дізнався про те, що гараж перетворився на могилу лише після того, як міліціонери видовбали зі стіни мумію. За словами сусіда, він запросив батюшку освітити приміщення, де п’ять років приховували труп, а от продавати не збирається.

Читайте також:

Тренер турецького футбольного клубу ґвалтував малолітніх гравців

Чоловік зарізав вагітну дочку своєї коханки

Студент зарізав сусіда по кімнаті через його храп

Чоловік убив дружину напередодні 68-річного ювілею спільного життя
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: