Чоловік убив дружину і дочку за те, що народився не хлопчик

Американець убив дружину і дочку, бо хотів сина, а сам після цього утік, залишивши записку братові.

12 пострілів отримала 28-річна американка від свого чоловіка через те, що вона подарувала йому дочку. Дівчинка Ема, всього 13 тижнів від народження, також отримала сім куль від батька. За те, що вона - не хлопчик.

На сьогодні поліція збилася з ніг, розшукуючи 29-річного Даніеля Хікса, котрий убив свою цивільну дружину і маленьку дочку. Хікс спочатку був не радий тому факту, що його цивільна дружина Дженіффер Морган завагітніла. Постійні сварки часто траплялися у цієї пари. Роздратування чоловіка було незрозумілим ні Дженіффер, ні її батькам, адже пара була разом уже дев'ять років.

Як стверджують друзі, Дженіффер просила чоловіка про розлучення, оскільки він влаштував величезний скандал у зв'язку з народженням дочки, а не сина. Також він постійно чіплявся до жінки.

Як говорить мати вбитої і бабуся дитини, Хікс дуже ревнував Дженіффер і навіть почав діставати її з питаннями батьківства.
А потім застрелив близьких людей, а сам утік. Перед тим, як втекти, Хікс залишив записку в будинку брата, який зараз служить в Іраку.

У записці він написав: "Мені шкода... сподіваюся, поліція не вкраде твої речі. Я хворий, як дідусь. Вибач, не можу розібратися зі своїм життям. Будь ласка, живи для себе, а не для інших. Не плач".

Поліція говорить, що питання про "дідуся" відноситься до вбивства 1983 року. Тоді Дін Хікс, дідусь Данієля Хікса, убив свою дружину і застрелився сам. Історія повторилася в 2009 році.

На сьогодні Данієль Хікс звинувачується у подвійному вбивстві. Йому "світить" довічне ув’язнення або смертна кара. Чи є вбивство близьких хворобою - вирішувати лікарям.

Читайте також:

Москвичка в нервовому збудженні задушила дочку ковдрою

Батько запоров сина на смерть через звинувачення вчительки

У Маріуполі чоловік через ревнощі відрізав коханій голову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: