Чоловік убив товариша цвяходером, розчленував труп і розкидав шматки тіла по селу

В Росії п’яний чоловік забив свого товариша цвяходером на смерть, а потім розчленував тіло і заховав у різних районах села.

У Приморському краї (Росія) 33-річний чоловік під час сварки убив свого товариша металевим цвяходером, а після розчленував тіло.

Як повідомили у правоохоронних органах, між товаришами зав'язалася п'яна бійка, в ході якої один з них наніс множинні удари цвяходером по голові опонента і вбив його.

Щоб приховати сліди злочину, зловмисник відвіз труп у льох, там розчленував його, а потім частини тіла заховав у різних районах села.

Правоохоронці одразу ж вийшли на слід вбивці. Наразі триває слідство.

Нещодавно у республіці Комі, що в Росії, зловмисник жорстоко вбив 26-річну дівчину. Свою жертву нелюд різав ножем, бив молотком, а потім вивіз бездиханне тіло на трасу, де розчленував.

Наприкінці березня, у Харкові чоловік убив знайомого, який колись позичив невелику суму грошей і не віддав. Після цього він розчленував тіло.

За словами міліціонерів, вдаривши позичальника ножем і переконавшись, що вбив його, кредитор розчленував труп на 9 частин, склав у мішки з цементом, які розвіз по території Харківської області і навіть кілька мішків - на територію Полтавської області, щоб приховати сліди злочину.

Кілька місяців тому трапився схожий злочин. Мешканець Харкова під час святкування Нового року вбив і розчленував свого 22-річного молодшого брата.

24-річний юнак, в якого часто була депресія, зарубав сокирою свого брата, а щоб приховати злочин, він розчленував тіло на шість шматків і заховав у себе ж на горищі.

Читайте також:

Вбивши повію, оголений різник випив оцту та сховався в ополонці, де й замерз

Підлітки два дні жорстоко знущалися над дівчатами, а потім поховали їх у полі живцем

Чоловік вбив дружину сокирою після того, як йому приснилася її зрада 

Рецидивіст забив дівчину молотком, а мертве тіло розчленував і розкидав по полю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: