Чоловік вбив дружину-путану та її коханця

Жінку видав її щоденник з записами про клієнтів. Чоловік не пробачив, що дружина не покинула проституцію.

Чоловік путани вбив дружину, дізнавшись, що вона не покинула свою роботу.

У місті Малоярослаці Калужської області РФ чоловік вбив дружину та її коханця. Чоловік пробачив всі гріхи своїй дружині, проте випадково дізнався, що вона продовжує займатися проституцією.

Спочатку в рідних хлопця викликали підозри те, що невістка не працює, але проте купує дуже дорогі речі. Коли Євген викликав її на розмову, Ірина призналася, що заробляє на життя проституцією. Проте після скандалу дівчина присягнулася, що заради чоловіка кине найдавнішу професію.

Однак чоловік став помічати, що й після народження дочки дружина часто залишала дитину і йшла в невідомому напрямку. Від відповідей на питання Ірина ухилялася.

Підозри чоловіка підтвердилися, коли серед старих речей він знайшов шкіряний щоденник. У ньому він побачив адреси, телефони, переваги клієнтів Ірини. Після того, як жінка в черговий раз виїхала у невідомому напрямку, чоловік пішов за нею. Біля міського супермаркету вона сіла в іномарку до незнайомого чоловіка. Парочка поїхала в єдиний в місті готель. Розгніваний чоловік увірвався в готельний номер і побачив картину зради. Він схопив жінку за волосся і вдарив головою об кут тумбочки, а потім вдарив її клієнта ножем у серце.

Зараз Євгеній відбуває покарання в колонії строгого режиму.

Читайте також:

Двоє сумчан закопали людину живцем, знімаючи це на мобілку

Онук і правнук вбили діда за 300 гривень

Американська медсестра вбивала пацієнтів вибілювачем

Російські школярі "заради цікавості" вбили вісім людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: