Чоловік вбив дружину, дізнавшись, що вона транссексуал

Поквитавшись з дружиною, чоловік спробував покінчити життя самогубством, залишивши зворушливу передсмертну записку.

У Волгограді (Росія) чоловік вбив жінку після того, як дізнався, що вона зробила операцію зі зміни статі.

Бурхливі відносини Володимира і Камілли закінчилися страшною трагедією. Чоловік відчув себе обдуреним і зганьбленим після звістки, що раніше його пасія теж була представником сильної статі. У сказі він застрелив дружину, а потім спробував вчинити самогубство.

Подружжя познайомилося два роки тому під час поїздки до Петербурга. Володимир відчув ваблення до красуні Камілли. Повернувшись додому, він відразу запропонував дівчині переїхати до нього.

Залицяльника не бентежило те, що його кохана неохоче розказує про своє минуле. Він тільки знав, що Камілла виросла в Тирасполі, а вчилася в Кишинівському університеті, але в аспірантуру так і не пішла.

Після двох років спільного життя Володимир запропонував Каміллі руку і серце, проте вона відкинула його пропозицію. "Розумієш, я не готова до такого серйозного кроку, - заявила кохана. - Нам і без паперових формальностей добре".

Така відповідь ще більше розпалила пристрасть чоловіка. Божеволіючи від ревнощів, він вирішив що б не стало дізнатися таємницю минулого своєї коханої. З того часу Володимир почав стежити за дружиною.

Він зламав електронну пошту Камілли і знайшов листування з тираспольськими друзями. Проте всі адресати чомусь зверталися до його дружини як до чоловіка.

Володимир почав вести листування від імені Камілли і з'ясував, що у минулому вона справді була чоловіком і звали її Кирилом. Потім була операція зі зміни статі, яку зробили в Австралії, а після повернення на батьківщину Камілла змінила документи.

Володимир не зміг пробачити коханій такої зради. Він узяв рушницю і пішов зустрічати її на залізничну станцію. Незабаром труп 30-річної Камілли знайшли недалеко від залізничної платформи зі слідами вогнепального поранення в тому місці, яке так майстерно змінили хірурги.

"Мікроскопічне дослідження органів і тканин тіла встановило, що Каміллі була проведена операція по зміні статі", - пояснило джерело, близьке до слідства.

Після цього 33-річний підозрюваний в злочині спробував покінчити життя самогубством, залишивши зворушливу передсмертну записку.

Володимир перерізував собі вени, але його врятували. Тепер звинуваченого у вбивстві чекає суд.

Читайте також:

Транссексуали грабували людей, збираючи гроші на операцію зі зміни статі

Художниця вбила друга Саркозі через збочений секс

Американець вбив транссексуала вогнегасником

Китай легалізує трансвеститів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: