Чоловік відрізав ніс дружині, а поліцейський побив її, щоб не скаржилась

Покалічена жінка, матір 6 дітей, подала позов і проти чоловіка з братом, і проти офіцера поліції, який бив її, вимагаючи не подавати заяву.

Сорокарічна мешканка села Чігірган в Туреччині, матір шістьох дітей Есма А. була покалічена власним чоловіком і його братом під час сімейної бійки.

В неділю, 4 квітня між подружжям відбулася сварка. У бійку вступив також старший брат чоловіка. Два брати побили жінку і відрізали їй ніс.

Жінка втекла з дому і заховалася в будинку свого батька. Потім вона відправилася в жандармерію в селі Кумбетлі і подала скаргу на чоловіка і дівера.

Офіцер поліції відвіз жінку до лікарні, де їй була надана медична допомога. Проте потерпіла заявила у лікарні, що по дорозі до лікарні піддалася насильству з боку офіцера жандармерії. За її словами, офіцер ударив її кулаком і погрожував їй, щоб вона не подавала скаргу на свого чоловіка і його брата.

"Я була побита власним чоловіком і його братом. До того ж, мене побив також і поліцейський офіцер. Чи існує безпека життя людей в цьому селі? Я подала скаргу на них усіх", - заявила потерпіла.

Нагадаємо, аналогічний інцидент стався в травні 2009 року в турецькому місті Агри, коли 23-річну жінку з ножовим пораненням у живіт і з відрізаним носом і вухами залишили помирати в покинутому районі, згідно з рішенням, прийнятому на "сімейній раді".

Читайте також:

Чоловік убив і відрізав голову подрузі, прийнявши її за вампіра

Кришнаїта, який відрізав голову священику, у тайзі розідрав ведмідь

Жінка відрізала геніталії сонному чоловікові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: