Чоловік задушив 11-річну дівчинку і зґвалтував її труп

23-річний чоловік побив і задушив 11-річну дівчинку, яка відмовила йому в сексі. Після цього він зґвалтував мертву дитину і, вкравши мобілку, втік.

У Тамбовській області (Росія) 23-річний чоловік задушив 11-річну дівчинку, а потім зґвалтував її труп. Крім того – він обікрав дитину.

За даними слідства, чоловік зустрів знайому дівчинку на вулиці увечері. Він запропонував провести її додому. По дорозі чоловік запропонував дитині вступити з ним у статевий зв'язок. Дівчинка відмовилася.

Чоловік розлютився, побив дівчинку, а потім задушив. Переконавшись, що жертва мертва, він зґвалтував її, витягнув з її одягу мобільний телефон і втік.

Слідство триває. Проти ґвалтівника порушено кримінальну справу.

Нагадаємо, що не так давно в Росії стався ще один жахливий злочин. У місті Калтан Кемеровської області декілька школярів (від трьох до шести) викрали серед ночі п'ятикласницю, відтягли її на квартиру, де святкували 19-річчя одного з них, і зґвалтували.

У справі про сексуальну наругу над 12-річною дівчинкою проходять троє хлопців у віці 15, 16 і 19 років. Насправді, їх може бути значно більше. У дитини були зав'язані очі, тому вона не знає, скільки ґвалтівників було. Впізнати їх теж не може. Цікаво, що ґвалтівники продовжують спокійно відвідувати школу.

Читайте також:

Два десятка чоловіків зґвалтували 11-річну дитину і виклали відео в Інтернет

П'яні підлітки зґвалтували і вбили 8-річну дівчинку

12-річні хлопці зґвалтували другокласницю, погрожуючи їй бультер'єром

16-річна школярка зарубала ґвалтівника сокирою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: