Чоловік зарізав своїх босів за скорочення зарплатні

У Китаї на одному з заводів чоловік по черзі зарізав двох своїх директорів після того, як вони скоротили йому зарплатню.

На одному із заводів найбільшого в Китаї виробника олова Yunnan Tin Group відбулося подвійне вбивство, причому постраждали члени керівництва підприємства. Передбачуваним мотивом розправи стало скорочення заробітної плати.

Від ножа металурга загинули начальник відділу закупівель заводу та його заступник. Злочинець по черзі зайшов у кабінети своїх керівників і завдав обом множинні колото-різані поранення.

Як з'ясувалося в ході слідства, на обидва вбивства у зловмисника пішло не більше десяти хвилин. Після цього чоловік з'явився з повинною в місцевий відділ управління громадської безпеки.

На думку поліцейських, мотивами злочину стала незадоволеність скороченням зарплати. Також не виключається, що у робітника були конфлікти з начальством по роботі або в нього сталося помутніння розуму в результаті нервового зриву.

Те, що відбулося негативно позначиться на іміджі Yunnan Tin Group - одного зі стовпів китайської кольорової металургії. Цей холдинг виробляє у великій кількості олово, нікель та інші метали, причому з виплавки олова Yunnan Tin Group є одним з найбільших світових виробників. Всього в різних філіях та підрозділах корпорації працюють понад 30 тисяч людей.

Читайте також:

Школярки під час сварки зарізали подругу і втопили тіло у річці

Бабуся убила онука-дауна і повісилася поруч

Жінка знайшла під підлогою мумію дитини 40-річної давності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: