Чоловік зізнався у вбивстві священика через сім років

Вбивця розповів міліції. що не міг більше жити з тяжким гріхом.

кукса
Kriminal.TV
Вбивця зізнався злочині, скоєному сім років тому.

У жовтні 2001 року в російському місті Камиші було здійснено звіряче вбивство настоятеля Свято-Дмитриєвського храму 36 літнього ієрея отця Сергія. На тілі загиблого було виявлено 12 ножових поранень.

Слідство після деякого часу зайшло в безвихідь. Доказів виявлено не було. За словами старшого слідчого міжрайонного слідчого відділу Камишинського при прокуратурі Волгоградської області Сергія Наумова, справа про вбивство Сергія Вітухіна кілька разів то припинялося, то поновлювалося. І зрештою потрапила в розряд "глухарів".

Справу відновили нещодавно. Після того, як в міліцію з'явився з повинною один з вбивць. Олексій Кукса, 30 літній місцевий житель вирішив зізнатися в досконалому злочині через сім років. За його словами, він більше не міг жити з гріхом і вирішив зізнатися в скоєному. Олексій був знайомий з батюшкою, деякий час працював у нього в храмі на підсобних роботах.

Про нього, і його дружка і спільника, який знаходиться в розшуку, говорили, що вони наркомани. Священик сповідав їх, причащав, наставляв на вірний шлях.

На одній зі сповідей молоді люди призналися в своїх гріхах, у тому числі і в нетрадиційній сексуальній орієнтації. Священик беріг таємницю сповіді. Але друзі злякалися, що він їх може з часом видати, тому, прийшовши до батька Сергія додому, вбили його.

Мати загиблого розповіла, за декілька днів передчувала біду, їй стало дуже неспокійне на серці. Коли подзвонили прихожани і сказали, що батько Сергій не вийшов на службу, (хоча раніше такого ніколи не було) жінка одразу ж кинулася в квартиру сина, де і виявила його труп.

Потім Кукса разом зі своїм спільником виїхали з міста. Олексій одружувався, у нього народилася дитина. Але страшний гріх не давав йому жити спокійно, весь час мучила совість. За словами Олексія, після того, як він зізнався, йому стало значно легше на душі.

Тепер Олексія Куксу чекає суд, а його спільник, Денис Неохотник досі знаходиться у Федеральному розшуку РФ.

Читайте також:

Роботодавець забив робітника бейсбольною битою за хворобу

Паралізований педофіл 7 років ґвалтував власних дітей

Росіянин забив до смерті 4-місячного сина, який занадто голосно плакав

Художниця вбила друга Саркозі через збочений секс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: