Чоловіка зарубали томагавком дружина та їх неповнолітній син

Судові психіатри вважають, що мати і син намагалися приховати свої сексуальні стосунки від чоловіка, тому пішли на вбивство.

В Австралії за жорстоке вбивство 61-річного чоловіка судять його цивільну дружину та їх спільного малолітнього сина. Вбивці пішли на розправу, щоб приховати свій любовний зв'язок.

Обвинувачена 51-річна жінка визнала свою провину, проте стверджує, що це було вбивство з необережності. Імена підсудної і жертви не повідомляються, оскільки співучасником вбивства став їх малолітній син, що уникнув судового переслідування через свій вік.

Як випливає з матеріалів справи, жінка вбила чоловіка вночі, коли той спав, нанеcши йому кілька ударів в груди томагавком. Після цього пораненого чоловіка став добивати його маленький син. Він накинувся на батька з ножем і завдав йому численних ножових ударів.

У якийсь момент постраждалому вдалося піднятися з ліжка, а потім, шатаючись, він дійшов до вхідних дверей і став кричати про допомогу. Перед цим він назвав своїх вбивць "ублюдками". Незабаром він помер від втрати крові, а вбивці зникли з місця злочину.

За даними слідства, вбивці ретельно спланували розправу над родичем, причому ініціатором убивства став його син. Додому ж до своєї жертви вони з'явилися із заздалегідь купленими гумовими рукавичками, ножами і томагавком.

Більш того, ще до нападу жінка непомітно підсипала снодійне в апельсиновий сік цивільного чоловіка. Проте він випив зовсім небагато, і зловмисникам довелося чекати, поки він піде спати "за власним бажанням".

За даними слідства, перш ніж піднятися у спальню, підсудна призналася своєму юному спільникові, що "не зможе довести справу до кінця". Проте він наполіг на реалізації їх підступного плану, заявивши матерів, що "якщо вона його (сина) любить, то вб'є його батька".

У ході допитів підсудна висунула одразу декілька мотивів вбивства, які ґрунтувалися на "її твердому переконанні, що екс-партнер поводився неправильно і жорстоко по відношенню до їх сина". Судячи з її слів, загиблий чоловік був жорстоким садистом. Так, вона стверджує, що її цивільний чоловік у виховних цілях нібито примушував сина їсти його власні блювотні маси, а також занурював його в киплячу воду і обмазував його тіло піною для гоління.

Іншої думки судові психіатри. Згідно з їх висновком, переконання підсудними були "помилковими", а описані нею "екзекуції" над сином в дійсності ніколи не відбувалися.

Один з експертів упевнений, що єдине, що турбувало підсудну, це "манія переслідування", оскільки мати і син мали "патологічні" стосунки, маючи на увазі наявність сексуального зв'язку.

Читайте також:

Покинута жінка уламком скла розпорола животи чоловікові та його коханці

Поляк перерізав собі горло у костелі

Невідомі розстріляли сімейну пару, залишивши сиротами 16 дітей

Колишній зек зарубав сокирою дружину та двох новонароджених синів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: