Чому скасували навчання МНСників?

На генеральній репетиції напередодні навчань з гасіння лісових пожеж загинув підводник із Києва. А міністр так і не приїхав.

Наймасштабніші в Україні навчання з гасіння лісових пожеж скасували через трагедію. Під час останнього тренування на Волині загинув підводник з Києва. МНСники намагались утримати це в таємниці, проте не вийшло...

Вони тиждень будували полігон для навчань, а тепер екстрено згортають намети. У Буцинському лісі останні години стоїть армада червоно-білої техніки МНС і працює польова кухня. Про причину відміни масштабного тренування рятувальники ані пари з вуст.

Зберігати таємницю не під силу київським підводникам. З цього лісу додому їхній загін повернеться без одного бійця. Напередодні тут проводили таку собі генеральну репетицію. Спочатку майстерність гасіння лісової пожежі закріплювали вогнеборці та лісники. Рятування потопаючих було останнім пунктом програми.

За кілька метрів від цього берега, один з водолазів втрачає свідомість. Колеги намагаються його врятувати, виносять на берег, тут роблять штучне дихання, але результатів жодних. Того ж дня з Києва приходить команда: навчань не буде, міністр не приїде. Бійців востаннє шикують на піщаному березі.

Генерал-лейтенант Марченко несподівано вітає присутніх з відмінно проведеними навчаннями. Про трагедію - жодного слова. Після зборів на ходу пояснює: посадовці у смерті підводника не винні.

Спека чи алкоголь головна причина смерті, встановлять після розтину тіла. За неофіційною інформацією, увечері напередодні трагедії бійці за чарочкою відзначали початок зльоту.

Останню спецтехніку завантажено. МНСники роз’їжджаються по областях. Вони залишають Ковельський ліс без вогню, але з димом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: