Чотири банди московських "фашистів" тероризували приїжджих

Правоохоронні органи російської столиці заарештували членів чотирьох неонацистських угруповань.

За минулий тиждень міліція Москви затримала чотири злочинні групи, членів яких підозрюють у нападах на людей та інших гучних злочинах.

"Інакше як "фашистами" їх не назвеш. У кожній групі діяло як мінімум по 4-5 людей. Це як москвичі, так і мешканці інших регіонів Росії, в основному молодь, студенти вузів і технікумів", - розповів глава столичного ГУВС Володимир Пронін.

За його словами, затримані підозрюються у вбивствах людей неслов'янської зовнішності, вибухах і низці інших злочинів - всього біля 50 епізодів. "В одному з епізодів жертві було нанесено 170 ножових поранень", - зазначив Пронін.

"Користуючись випадком, хочу звернутися до батьків і професорсько-викладацького складу вузів з проханням, аби вони якомога більше займалися вихованням дітей, молоді", - сказав він.

Слід зауважити, що кількість злочинів, пов'язаних з екстремізмом, в російській столиці за минулий рік зросла на 40 відсотків.

Як повідомили в прес-службі московського управління Слідчого комітету при прокуратурі Росії, лише за статтею "розпалювання національної ненависті" відкрита 51 справа, що втричі більше ніж за весь 2007 рік.

В Україні страва не набагато краща. Останнім часом дійсно зростає кількість злочинів проти іноземців – передусім темношкірих. Так, тільки сьогодні стало відомо про жорстоке вбивство нігерійця у Львові.

За інформацією організації "Ініціатива різноманіття", яка разом із ООН та Міжнародною організацією з міграції, попрохала вітчизняну владу розібратися із міжнаціональною ворожнечею, минулого року в Україні було вбито чотирьох іноземців і скоєно 40 нападів на них.

Читайте також:

Українські ЗМІ пропагують расизм?
У Берліні арештували 40 неонацистів
Скінхеди влаштували бійку в метро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: