Детектив зґвалтував жертву групового насилля прямо у відділку

Правоохоронця судять за численні сексуальні злочини.

Перед Королівським судом Великобританії представ детектив Тімоті Майкл Джонс, який зґвалтував дівчину прямо в поліцейському відділку, де він проходив практику. Перед тим потерпіла стала жертвою групового зґвалтування, про що і прийшла повідомити в поліцію.

За даними початого розслідування, потерпіла була наркоманкою і вживала героїн. Її викликали в поліцейський відділок для того, щоб відмовити в розгляді її заяви про зґвалтування, здійснене трьома чоловіками. Проте під слушним приводом детектив Джонс заманив свою майбутню жертву в окремий кабінет нібито для приватної бесіди. Зловмисника не збентежило навіть те, що дівчина прийшла у супроводі свого родича.

Залишившись наодинці з дівчиною, Джонс несподівано почав звинувачувати її в брехні: "Невже ти думаєш, що твоїм свідченням хто-небудь повірить?!". При цьому детектив ображав жертву словами "повія-наркоманка". Джонс змусив дівчину зробити йому мінет, потім полісмен зтягнув з дівчини нижню білизну і поглумився над нею прямо на підлозі.

Надалі Джонс, що розслідував справу своєї жертви, виправдовувався тим, що вона нібито зовсім не була постраждалою, а її заява виявилася помилковою. Проте слідчі з'ясували, що детектив із самого початку недбало поставився до своїх обов'язків. Він навіть не спромігся відправити сукню постраждалої на судову експертизу. За словами Джонса, він збирався провести огляд, але інспектор поліції відрадив його займатися справою, що "не варта того".

Державні обвинувачі наполягають, що суд має справу із збоченцем, який не вперше скоює тяжкі злочини. Так, в серпні 2006 року Джонсу були пред'явлені звинувачення в двох епізодах зґвалтування. Детектив також звинувачувався в сексуальній нарузі над жінкою.

Пред'явлені Джонсу звинувачення в злісному порушенні дисципліни, а також в сексуальних злочинах він наполегливо заперечував. У березні 2008 року детектива, що має законну дружину, виправдали. А вже через місяць насильник в погонах залишив роботу в поліції Північного Уельсу, вийшовши у відставку.

В ході нинішнього розслідування сищики перевірили мобільний телефон підозрюваного і виявили, що Джонс активно надзвонював відразу декільком жінкам. У подальшому вони також надали свідчення проти насильника.

На нинішньому судовому процесі держобвинувач Спенсер відзначив неординарність випадку. "Правда інколи шокує навіть більше, ніж фантасмагорична художня вигадка", - констатував він.

Читайте також:

За зґвалтування в Італії каратимуть довічним ув’язненням

Вагітну жертву зґвалтування засудили до 100 ударів батогом

Затримано маніяка, який чатував на дітей у туалетах

Робіньо звинувачується у зґвалтуванні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: