Дідуся з Житомирщини грабували чотири рази за два місяці

Останнього разу грабіжники не погребували навіть півпачкою цигарок, півкіло ковбаси та копійками з дідового піджака.

На Житомирщині проживає дідусь-чемпіон по кількості пережитих нальотів. Впродовж двох місяців грабіжники чотири рази обчищали будинок пенсіонера і забирали його пенсію.

Уриваючись до діда, злочинці виламували двері і розбивали шибки, а за намір звернутися в міліцію, погрожували чоловіка убити. Востаннє, коли у старого не залишилося навіть копійок, негідники забрали у нього з холодильника півкілограма вареної ковбаси.

Володимиру Свинарцю 68 років. Літній чоловік вже давно живе один. Його будинок знаходиться на околиці села. Про це добре знали грабіжники, чим кілька разів і скористалися.

Коли вони вперше увірвалися в будинок, господар мирно спав в передпокої. Володимир Свинарець згадує, як грабіжники кричали: "Жени бабки, старий, а то замочимо". Але де хворому пенсіонерові узяти грошей. Родичі не допомагають, а додаткової роботи в селі чоловік похилого віку вже знайти не може: його руки навіть лопату вже не втримають.

Щоб пенсіонер не наробив галасу і не зміг їх дізнатися, молодчики накинулися на нього, не вмикаючи світло. Старого били в чотири руки, а потім нишпорили по шафах і ящиках. Забирали все, що залишилося від пенсії – близько 200 гривень і деякі речі, які ще могли являти цінність.

Подібні нальоти продовжувалися чотири рази підряд, говорить дід. У міліцію він звертатися боявся, думав, що злочинців ті не знайдуть, а лиходії його за це уб'ють.

Грабіжники ж, відчувши безкарність, вже не гребували нічим. Під час останнього розбою вони вкрали у діда півпачки цигарок, винесли з холодильника півкілограма ковбаси і, вивернувши кишені, забрали з піджака останні копійки. Після цього випадку, Володимир Свинарець вирішив звернутися в міліцію, втрачати йому було не чого.

Отримавши інформацію, до честі Запорізьких оперативників, вони змогли досить швидко припинити беззаконня. Начальник Бердичівського міськвідділу міліції Юрій Олефір розповів, що за декілька днів після надходження заяви його підлеглі затримали двох молодих чоловіків, жителів сусіднього села.

Вони обґрунтовано підозрюються в здійсненні останнього розбійного нападу, а так само причетні до попередніх розбоїв, здійснених на пенсіонера. Окрім цього правоохоронці встановили випадки розбійних нападів на житла інших пенсіонерів, які теж, будучи заляканими, не повідомляли в міліцію про вчинені проти них злочини.

Тим не менше, після чотирьох пограбувань Володимир Свинарець боїться залишатися удома один. Щоб більше не трапилася біда, до нього з лікарні приїхав рідний молодший брат. Після операції родич ходить на милицях, та все ж відсіч грабіжникам обіцяє дати навіть ними.

Читайте також:

В Києві побили та пограбували колишнього зятя Ющенка

Підліток зробив підкоп, щоб викрасти скутер

Міліція тиждень не може допитати темношкірого грабіжника

Міліція впіймала злодія, який грабував жінок у ліфтах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: