Директор психлікарні десять років ґвалтував свого прийомного сина

Хлопчика всиновили у віці восьми років, і майже десятиліття піддавався насильству з боку вітчима, поки не втік з його будинку в 21 рік.

У США винесено вирок колишньому директору державної психіатричної лікарні, визнаному винним у ґвалтуванні свого малолітнього прийомного сина.

Суд визнав 63-річного Клода Фоулка, колишнього главу психіатричної лікарні Napa State Hospital в Каліфорнії, винним у більш ніж 30 випадках насильницьких дій сексуального характеру, які він вчинив стосовно дитини в період з 1992 по 2001 рік, і засудив його до 248 років позбавлення свободи.

Хлопчик потрапив до Фоулку у віці восьми років, майже десятиліття піддавався насильству з боку вітчима, і втік з його будинку в 21 рік. Звернувся до суду чоловік у віці 27 років, він є одним з трьох дітей, усиновлених обвинуваченим.

Згідно з даними суду, зловмисник вибирав жертв за допомогою так званої "книги усиновлень", в якій міститься інформація про дітей, які беруть участь у програмі патронатного виховання.

За час розслідування даної справи ще 11 осіб заявили про аналогічні злочини, скоєні проти них Фоулком в 1965 році. Однак у зв'язку із закінченням терміну давності суд зміг почати розгляд тільки у справі про розбещення прийомного сина обвинуваченого.

Виступаючи з промовою перед оголошенням вироку Фоулку, суддя Джеймс Пірс зізнався, що цей випадок - шокуючий в його практиці, назвавши обвинуваченого сучасним рабовласником.

"Ви хвора, хвора людина, і іронія полягає в тому, що ви були директором державної психіатричної лікарні, де самі повинні були бути пацієнтом номер один", - сказав суддя.

Сам Фоулк своєї провини не визнає. За його словами, прийомний син має хворобливу схильність до брехні.

Читайте також:

Маніяк ґвалтував у лікарні дівчинку, яка одужувала після спроби самогубства

Служителі релігійного культу протягом 15 років влаштовували масові оргії і ґвалтували дітей

8-річну дівчинку з Дніпродзержинська зґвалтував і вбив коханець її матері з Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: