Директор ринку відстрілювався від нападників

До його кабінету увійшли троє молодих людей і між господарем кабінету і непрошеними гостями відбулася "розмова".

18 жовтня в кабінеті директора Центрального продовольчого ринку начальника управління ринків Полтавської обласної споживчої кооперації Віталія Москалька сталося зіткнення із застосуванням вогнепальної зброї.

До його кабінету увійшли троє молодих людей і між господарем кабінету і непрошеними гостями відбулася "розмова". Закінчилася вона тим, що Москалько змушений був вихопити пістолет ПМ з гумовими кулями, що є у нього, і вистрілити в стелю, щоб зупинити "співбесідників", які, як він пояснював пізніше міліції, намагалися напасти на нього.

Інцидент пов’язують із суперечкою, що продовжується, за право власності на ринок у центрі Полтави. Вона тягнеться вже не один рік, але поки що не розв’язана.

Після пострілу "гості" вискочили з кабінету і спробували втекти, але були затримані міліційним патрулем, що якраз перебував недалеко від офісу, де розміщується директорський кабінет. Сам Москалько у цей момент дзвонив на "02", викликаючи наряд міліції.

Директор ринку стверджує, що це вже другий замах на нього, здійснений протягом останнього року. Полтавська міліція почала розслідування інциденту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: