Директор влаштовував у школі секс-оргії та змушував учнів ходити голими

Шкільний директор - гей та педофіл - втік від російського правосуддя до Західної України.

Колишній шкільний директор з Санкт-Петербурга, якого підозрювали у педофілії, втік від слідства до українського Мукачева. Тепер злочинець, який роками практикував у школі секс-оргії, активізувався в українському сегменті Інтернету.

Учні, які постраждали від дій свого "наставника", розшукали його сліди без допомоги з боку правоохоронних органів.

50-річного Ігоря Вікторовича Сухарева колишні школярі виявили на сайті знайомств для геїв, де чоловік залишив заповнену анкету. Щоправда, тепер він підписується прізвищем "Іванов".

"Живу в Мукачеві. Тут нормального і порядного не знайти. Сподіваюся на Київ, де часто буваю. Щоправда, проїздом. Але готовий і застрягти", - написав він у своїй анкеті та залишив дві фотографії.

Фігурант гучної кримінальної справи навіть не переховується і, мабуть, не боїться переслідувань з боку російського суду.

Гомосексуаліст цілих 11 років керував педагогічним колективом школи №410 у Пушкіні, і одного разу був викритий. Він дав 11-класникам свій ноутбук для підготовки випускного вечора, ті ж знайшли у вчительському комп'ютері справжній порноархів. На знімках був зображений сам Сухарев в компанії голих юнаків і хлопчиків.

Про сексуальні забави директора розповів один з його колишніх учнів. За словами юнака, про педофілію директора знали майже всі, а інші здогадувалися. Досить часто у стінах школи відбувалися оргії. Директор казав колегам, що у нього багато роботи і треба затриматися, а сам готувався до чергової секс-вечірки.

Забави зазвичай проходили і в його кабінеті, і в шкільних коридорах. "Сухарев дуже любив демонструвати свої статеві органи. Він практично на кожній зустрічі перекривав перший поверх школи і примушував мене й інших ходити голими коридором. І сам теж ходив голий", - розповів хлопець.

"Закінчувалося завжди сексом на підлозі. Сухарев розстилав велику ковдру", - пригадав він.

При цьому директор намагався бути обережним, учнів до фотосесій майже не залучав. Як правило, користувався послугами хлопчиків-повій. Школярі теж були, але вкрай рідко. Щоб хлопці погоджувалися, він поїв їх алкоголем.

На шкільних виїздах педофіл теж проявляв активність. Сухарев любив їздити на екскурсії, а одного разу, в переказі колишнього учня, "клав в автобусі руку на органи сплячих дітей, коли вони, втомлені, їхали додому".

Коли Сухарева спробували покарати, він найняв хорошого адвоката, з яким консультувався перед своїми оргіями. А у липні 2006 року втік в Україну.

Читайте також:

Педофіл кілька років ґвалтував неповнолітню сусідку

У Львові бомж і зек заґвалтували пенсіонерку до смерті

Тренер-педофіл шантажував своїх жертв відео зі збоченнями

Львівський гей задушив свого 82-річного коханця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: