Дитину полонили в печері

У Криму 9-річна дівчинка стала заручницею взаємин матері та її коханця. Дитя сиділо в печері, а за повернення дівчинки вимагали гроші.

Дитина в печері
За час перебування в печері дитина дуже схудла.
У Криму 9-річна дівчинка стала заручницею взаємин матері та її коханця. Дитину викрали через ревнощі й заради помсти. Дитя сиділо в печері, а за повернення дівчинки вимагали гроші.

Події відбувалися в селі Калинівка Чорноморського району. Сусіди кажуть, що мати питуща, коханець - безробітний... Це перший випадок викрадення дитини на півострові. За справу вже взялися слідчі. Проте підозрюваного треба ще знайти - хлопець утік.

Печері в півметра заввишки, 2 - завдовжки на цілий тиждень стала в'язницею для 9-річної дівчинки. До рідної домівки – палицею докинути, всього пара кілометрів, але знайти дитину виявилось непросто.

Першою на сполох забила вчителька Тетянки – дівчинка кілька днів не приходила до школи. Викрадач - 23-річний співмешканець матері Тетяни - у такий спосіб вимагав гроші та коштовності за малу. Жінка намагалася владнати справу без втручання правоохоронців. Це вже вдруге він шантажував її дитиною (навесні сховав дівчинку на три дні, вимагаючи, щоб коханка повернулася до нього).

Цього разу він сховав Тетянку в печері, якщо спробує втекти погрожував здати в інтернат. Кілька днів близько 30-ти правоохоронців прочісували місцеві околиці та будинки сусідів викрадача.

Про хлопця та його співмешканку сусідка каже: два чоботи - пара. Він - грубіян, вона не відставала. Обоє любили випити оковитої.

Коли дівчинку знайшли, вона дуже схудла, розповідають правоохоронці. Під очима мішки - мабуть увесь час плакала. Каже, вітчим не бив і не ґвалтував її. Проте наслідки з’ясування любовних стосунків коханця з матір’ю оцінюватимуть психологи.

Зараз Тетянка разом із матір’ю виїхали за межі України. Викрадач переховується. Проте надіслав прокурору аж два листи з розкаянням, пише - "біс поплутав". Прокуратура Чорноморського району порушила проти нього кримінальну справу. Викрадачеві загрожує до 5-ти років обмеження або позбавлення волі.

ВідеоДитину полонили в печері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: