Дівчину зґвалтували п'ять разів за один день

27-річну дівчину, яка приїхала в гості до подруги в сусідній район, зґвалтували 5 разів. Серед ґвалтівників - 60-річний чоловік.

У Костромській області 27-річну дівчину, яка приїхала в гості до подруги в сусідній район, зґвалтували 5 разів.

За версією слідства, Світлана (ім'я змінено на прохання слідчого) 2 серпня навідалася в гості до подруги в селище Красне-на-Волзі, приїхавши з сусіднього району. Перед розставанням подруга провела її до автобусної зупинки і пішла.

На зупинці вона познайомилася з молодим чоловіком і з задоволенням відгукнулася на його пропозицію: заглянути до нього в квартиру, випити пива і подивитися телевізор.

Але у хлопця вдома її спочатку зґвалтував його 60-річний батько, потім сам хлопець, а потім знову батько.

Вирвавшись від ґвалтівників, дівчина знову не встигла виїхати додому. Недалеко від зупинки вона познайомилася з двома хлопцями, які їй навіть поспівчували і запросили в гості, залити все нехороші думки вином. До хлопців зайшли два приятелі і силою потягли її в свою квартиру. Там її побили і один із хлопців двічі зґвалтував.

Вискочивши з цієї квартири, Світлана більше не пішла на зупинку, а прямо попрямувала до міліції, де і повідала співробітникам про своїх нещастя і пригоди.

Матеріали справи направлено до суду. Слухання розпочнуться з дня на день. У справі проходить чотири людини: двоє знаходяться на підписці про невиїзд, двоє поміщені під варту.

Пенсіонер і його син повністю визнали провину, а двоє інших - частково. Тим не менш, саме вони заарештовані і, за словами слідчого, швидше за все, на свободу не вийдуть. У обох ще не погашені судимості за попередні злочини, обидва нещодавно звільнились з місць ув'язнення.

До речі, сама Світлана пробачила тільки пенсіонера і його сина, а двох інших ґвалтівників просить покарати по всій строгості закону. Від матеріальної компенсації шкоди здоров'ю дівчина відмовилася.

Читайте також:

Мати віддала 8-річну дочку "в оренду" педофілу

У Макіївці якут зґвалтував дівчину, а потім позичив у неї грошей на проїзд

Російського політика заарештували за зґвалтування дружини і підлітка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: