Для вбивці шістьох поліцейських залишили вирок без змін (відео)

Народний суд вищого рівня міста Шанхай в остаточній інстанції виніс ухвалу у справі Яна Цзя, що убив шістьох поліцейських. Деталі - на відео (без коментарів. Associated Press).

Вперше народний суд середнього рівня Шанхаю приговорив Ян Цзя до страти. Юнак був не згодний з вироком, але сьогодні касаційна скарга підсудного була відхилена і смертний вирок суду першої інстанції залишається в силі.

Ян визнаний винним у вбивстві шістьох поліцейських і пораненні трьох співробітників поліції і охоронця, засуджений до страти і довічного позбавлення політичних прав.

Як встановлено в ході судового розгляду, 5 жовтня 2007 р. на одній з вулиць шанхайського району Чжабей 28-річний безробітний мешканець Пекіна Ян Цзя на велосипеді без відповідних документів піддався допиту співробітниками районного відділення міської поліції. За це він вирішив помститися.

1 липня 2008 р після ретельної підготовки Ян Цзя, озброєний ножем і саморобним запальним пристроєм, увірвався в адміністративний корпус районного відділення міської поліції і напав на співробітників. Вбивця, затриманий на місці злочину, повністю зізнався в скоєному.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: