"Дніпрогаз" розслідує вибух паралельно

Російські акціонери "Дніпрогазу" залучать незалежних експертів до розслідування причин вибуху газу в будинку у Дніпропетровську.

Вибух газу в житловому будининку у Дніпропетровську
УНІАН
Власники "Дніпрогазу" переконують, що зацікавлені в об'єктивному розслідуванні.
Російські акціонери "Дніпрогазу" залучать незалежних експертів до розслідування причин вибуху газу в будинку в Дніпропетровську.

Як передає УНІАН, про це сьогодні повідомив журналістам у Дніпропетровську співвласник та президент ЗАТ "Комплексні енергетичні системи" (Росія) Михайло Слободін.

За його словами, вчора, 19 жовтня, наглядова рада компанії ухвалила рішення про створення спеціальної групи з залученням українських та російських провідних експертів для розслідування причин вибуху. Михайло Слободін зауважив, що завтра до Дніпропетровська прибуває ціла делегація експертів з Росії. За його словами, російським акціонерам ВАТ "Дніпрогаз" необхідно самим розібратися у тому, що сталося у Дніпропетровську, щоб надалі такі трагічні події не повторювалися.

"Від того, наскільки об’єктивно, зважено, детально буде проведено аналіз причин вибуху газу у Дніпропетровську, залежатиме те, чи повториться ця подія на великій території в Росії та в Україні", - наголосив Михайло Слободін.

На думку власника "Дніпрогазу", експертиза та з’ясування винних у вибуху мають пройти максимально відкрито для громадськості. "Ми цього не боїмося", - наголосив Михайло Слободін. На його думку, за наслідками вибуху газу в Дніпропетровську слід винести реальні та довгострокові уроки. Михайло Слободін висловив співчуття сім’ям загиблих у результаті вибуху та постраждалим.

Він зауважив, що трагедія в Дніпропетровську була несподіваною для російської компанії, оскільки за результатами конкурсу, який компанія проводила серед своїх підприємств в Україні, ВАТ "Дніпрогаз" було визнано найкращим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: