”Дніпрогаз”: винні постачальники

Продовжуються роботи з розбору, демонтажу та вивезення зруйнованих конструкцій будинку, в якому стався вибух 13 жовтня.

Вибух у Дніпропетровську
УНІАН
Внаслідок вибуху газу загинули 23 людей.
У Дніпропетровську продовжуються роботи з розбору, демонтажу та вивезення зруйнованих конструкцій третього під`їзду 10-поверхового 4-під`їзного житлового будинку по вул. Мандриківській, 127, де 13 жовтня стався вибух побутового газу. 

Як повідомили у Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій, на сьогодні у медичних закладах м. Дніпропетровськ залишаються госпіталізованими 17 осіб, в тому числі троє дітей. 

З місця події вивезено 216 самоскидів з уламками будівельних конструкцій, загальною вагою близько 2 тисяч 160 тонн. До проведення робіт від МНС, МВС, Міноборони, комунальних служб області та міста, а також приватних організацій області було залучено більш як 190 осіб та 43 одиниці спеціальної та інженерної техніки.
 
Як повідомлялося раніше, вибух побутового газу в 10-поверховому будинку № 127 по вулиці Мандриківській у Дніпропетровську стався 13 жовтня. Попередня причина вибуху - різке підвищення тиску газу в мережі. Внаслідок вибуху газу загинули 23 людей.

У свою чергу, компанія ”Дніпрогаз”, яку звинувачують у дніпропетровській трагедії, запевняє, що в аварії винні не її представники, а постачальники газу. 

Про це повідомив представник власника ”Дніпрогазу” - компанії ”Газекс-Україна” Валентин Землянський, передає “5-й канал”. 

Він зазначив, що комісія, створена ”Дніпрогазом” дійшла висновку, що у складі газу на момент вибуху в декілька разів було перевищено вміст кисню, що свідчить про низьку якість енергоносія й підвищену небезпеку для його використання в газових приладах. 

Землянський наголосив, що представники “Дніпрогазу” вже звернулися до прокуратури з проханням провести такий самий аналіз палива у газорозподільних мережах мікрорайону ”Перемога”. 

ВідеоДніпропетровськ

Відео"Дніпрогаз" покладає вину на постачальників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: