Дочка замовила батька і вагітну мачуху, бо їй не купили новий "Лексус"

Катерина Борисова отримала 19 років за замовлення вбивств.

29-річна Катерина Борисова із Саратовської області Росії замовила вбивство батька і вагітної мачухи, побоюючись не стати спадкоємицею сімейного бізнесу.

Батько Катерини - Іван Борисов, був власником мережі ломбардів, автоскупок, кількох ювелірних магазинів і нерухомості, пише "Комсомольская правда в Украине".

До 51 року він встиг стати одним з найбільших бізнесменів в Саратовській області. І за сумісництвом - батьком трьох дітей від різних дружин.

Батько пожалів грошей на новий "Лексус"

Старша Катя кілька років тому перебралася з Саратова жити в Москву, займалася ріелторським бізнесом, але справи йшли з перемінним успіхом. Проте родичі вважали, що саме Катя стане свого часу наступницею батька як найстарша і досвідчена.

Але в 2007 році Борисов познайомив старшу дочку з новою цивільною дружиною, теж Катею. Виявилася, нова пасія всього на рік старше улюбленої дочки. І дуже скоро, в 2009-му, обраниця батька народила йому четвертого дитини, Уляну.

Поява ще однієї спадкоємиці збіглося з фінансовою кризою старшої дочки. Катя попросила у батька грошей. Раз, другий. Мовляв, життя в столиці дорога, вимагає все більше витрат, та й машину хотіла вже міняти: "Лексус" на ... новий "Лексус".

"Батько нібито відмовив, і дівчина затаїла образу. Мовляв, на молодших спадкоємців нічого не шкодуєш, а мені на іномарку поскупився. Може, і бізнес їм відпішешь?! ", - розповідає представник СУ СКР по Саратовській області Оксана Ляпіна.

А тут ще з'ясувалося, що нова дружина знову вагітна. По всьому виходило, ще один претендент на татові мільйони.

Цинічна розправа

Того вечора 51-річний Іван Борисов та його молода дружина не поспішаючи прогулювалися біля будинку. Катя була на п'ятому місяці вагітності. Борисови вже знали: буде дівчинка. У будинку няня укладала спати дворічну Улянка.

Двоє чоловіків влетіли на подвір'я так несподівано, що Катя встигла зробити тільки крок у напрямку до рятівних дверей в будинок. На чорному від крові порозі її і знайшли. Іван лежав в метрі від дружини. З двома вбивцями він бився до останнього, все намагався захистити кохану жінку.

Коли няня вибігла на крики, злочинців вже не було. А медики які примчали в лічені хвилини, врятувати Івана і Катю не встигли: сильна кровотеча. Експерти нарахували у жінки чотири ножові поранення, у чоловіка - більше десятка.

І поки місцева поліція шукала мотиви і передбачуваних підозрюваних, старша дочка в обнімку з іншими дітьми ридала на похоронах батька.

16 років загального режиму

"Ми відпрацьовували ділові контакти убитого, розглядали як версію помста чи підступи конкурентів, але ніяк не ненависть рідну людину! Минуло два або три місяці - і раптом слідство зайшло в глухий кут. Начебто бізнес Борисова заважав багатьом, але щоб замовити бізнесмена та ще з вагітною дружиною. Таких лютих ворогів ми знайти не змогли", - розповів СУ СК Олексій Погосов.

"Я хотів вбити, але не зміг... ", - заявив пошарпаного вигляду чоловік, що з'явився на порозі слідчого відділу. Виявилося, що кілер на ім'я Микола побачив сюжет про дике вбивство по телевізору - і відразу впізнав жертв. Йому замовила вбивство дочка Івана Борисова, але він не зміг цього зробити.

Після невдачі з найманим вбивцею Катя разом зі своїм нареченим Степаном вирішили більше не ризикувати і зробити все самостійно. На цей раз підзаробити Степан запропонував своєму другові, Олександру. Той погодився.

"Бажаючи очолити бізнес батька, Катерина Борисова замовила його вбивство. Також, побоюючись, що всі фірми можуть перейти у спадщину його цивільній дружині Катерині Рябченко, Борисова дала завдання виконавцям вбити і її", - розмірено зачитував вирок суддя.

Суд визнав усіх трьох винними і призначив у вигляді покарання Борисовій 16 років колонії загального режиму, Степану і Олескандру - по 19 років суворого режиму. Також вони пропорційно повинні виплатити матері Івана Борисова та Катерини Рябченко по 3 і 5 мільйонів рублів ($ 100 тис. і $ 160 тис.) в якості морального збитку відповідно.

"Так, ваша честь!", - відповіла замовниця. Жоден мускул не здригнувся на обличчі, коли молода жінка дізналася, що вийде на волю лише в 45 років. Опустила голову вона тільки раз, коли почула вслід слова зведеної сестри:

"Вони будуть снитися тобі все життя, і цей гріх ти ніколи не замолити!".

Читайте також:

Дочка посадила 70-річного батька на ланцюг замість собаки

Чоловік зґвалтував та убив маленьку доньку за те, що назвала вітчима татом

Батько і мачуха вбили 10-річного хлопчика, заборонивши йому пити воду

Жінка "замовила" кілеру невістку, бо не могла поділити з нею сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: