Допомогу отримають сім'ї 100 шахтарів із Донецька

Родини всіх загиблих і зниклих внаслідок аварії на шахті ім. Засядька гірників отримають допомогу.

89 сімей гірників, які загинули внаслідок вибуху на донецькій шахті імені Засядька, вже пройшли необхідну процедуру для отримання компенсації за втрату годувальника.

Сім'їзагиблих шахтарів
УНІАН
Родини загиблих шахтарів оформляють допомогу.
Про це заявив голова Державного комітету з промислової безпеки, охорони праці й гірського нагляду Сергій Сторчак на брифінгу в Донецьку.

"Сьогодні ми закінчили прийом 23 сімей, таким чином, було прийнято всього 89 сімей. Залишилося ще 11 сімей, тих потерпілих, кого ми ще не витягли із шахти. Завтра всі вони приходять на шахту, і всі сім'ї буде прийнято. Їм скажуть всі суми, які вони отримають після оформлення необхідних документів. Необхідні документи, у першу чергу, я маю на увазі рішення суду", - сказав він. 

Сторчак наголосив, що допомогу отримають і сім'ї зниклик безвісти гірників, причому для цього не знадобиться спеціальне рішення суду, як зазначав раніше міністр вугільної промисловості Сергій Тулуб.

Також Сторчак зазначив, що в суботу комісія завершить оформлення всіх документів і передасть їх у суд. Зі слів глави Держгірпромнагляду, рішення можуть бути прийняті протягом наступного тижня. 

Крім того, відзначив він, у п'ятницю буде припинено видобуток вугілля на шахті ім. Засядька, тому що коли почнеться заповнення аварійних ділянок інертним газом, у шахті не буде нікого, крім гірничорятувальників, які будуть контролювати роботу обладнання.

Також Сторчак припустив, що через тиждень може бути знайдено тіла ще трьох загиблих гірників. "Реально це може бути через тиждень. Роботи почнуться за тиждень, і будуть дуже швидко проводитися", - підкреслив він. 

Нагадаємо, вибух газу стався о 3.11 18 листопада на шахті ім. Засядька в Донецьку на горизонті 1078 м.

Жертвами вибуху стали 89 шахтарів, 11 вважаються зниклими безвісти.

Усього в шахті працювали 457 гірників.

ВідеоЯк захистити шахтарів від нещастя?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: