Дорожній робітник закатав в асфальт свого колегу

Машиніст віброкатка випадково наїхав на свого колегу, який також лагодив дорогу. Людина померла дуже болючою смертю.

У Володимирській області Росії міліція передала до суду кримінальну справу щодо 50-річного машиніста віброкатка. Під час управління робочою машиною чоловік знехтував технікою безпеки та випадково закатав в асфальт свого 50-річного колегу.

Інцидент стався під час проведення дорожніх робіт. За словами очевидців, картина була страшна. Людина померла дуже болючою смертю.

За фактом смерті працівника слідчі порушили кримінальну справу за статтею "порушення правил техніки безпеки, що призвело до смерті людини з необережності ". Але незабаром справа була перекваліфікована на статтю "спричинення смерті з необережності".

"Справа в тому, що під час ході розслідування з'ясувалося, що керівництво "Ногинський автодор" не оформило зі своїми працівниками трудових правовідносин, тому юридично підсудний там не працював зовсім", - пояснила представниця російської прокуратури.

За новою статтею за смерть колеги машиністу загрожує до двох років позбавлення волі. Підсудний повністю визнав свою провину і розкаюється.

"Звичайно, він зізнався, тим більше були наявні всі докази. Характеристика у нього гарна, одружений, є діти. Колеги вважають його добросовісним роботягою. Втім, і у загиблого залишилася сім'я", - розповіли у прокуратурі.

Сам обвинувачений пояснив, що проводив роботи з укачування асфальтової спайки на межі із стрічною смугою автотранспорту, і основну увагу приділяв не техніці безпеки, а якості асфальтування. Під час робіт дві з чотирьох смуг були перекриті, тому водієві також доводилося ретельно стежити за великим потоком стрічного транспорту.

На думку правоохоронців, трагедія сталася через те, що машиніст не переконався, що проїзд вільний, і біля катка немає людей.

Прокуратура області також має на меті притягнути до відповідальності керівників організації, як залучала до роботи людей без трудового договору.

Читайте також:

У Донецькій області під час полювання убито підлітка

Вулицями Кривого Рогу розгулював напівмертвий самогубець

У Рівному задушили та кинули на будівництві 10-річну дівчинку

Підліток відрубав руки власному батьку в помсту за роки знущань

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: