Доцент напав на "регіонала" з ножем

Конфлікт між депутатом райради Харкова від ПР Геннадієм Пятоковим і доцентом Харківської юракадемії відбувся на території яхт-клубу.

Конфлікт між депутатом Орджонікідзевської райради Харкова від Партії регіонів Геннадієм Пятоковим і доцентом Харківської юридичної академії ім. Ярослава Мудрого відбувся на території яхт-клубу "Соїчі" в Старому Салтові.

18 серпня о 21:00 на території яхт-клубу "Соїчі" під час бійки з доцентом кафедри юракадемії Я. депутат Геннадій Пятоков одержав важке поранення в живіт. Медиками Волчанського району надана медична допомоги потерпілому. Геннадій Пятоков госпіталізований в міську лікарню невідкладної медичної допомоги, де йому проведена операція. Станом на 20 серпня положення хворого можна оцінити як стабільно важке.

Як повідомили джерела в правоохоронних органах, за свідченнями свідків, доцент був у стані алкогольного сп'яніння і неадекватно відреагував на зауваження депутата – приватного підприємця (вони торкалися неправильної парковки машини на дитячому майданчику). Після зауваження інтелігент підійшов до бізнесмена, ударив його ножем в живіт, сів в свою машину і, збивши шлагбаум, виїхав.

Незабаром після інциденту він заявив, що був вимушений виїхати з місця події, рятуючись від переслідування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: