Друга поспіль аварія танкера біля узбережжя Криму

У Керченській протоці сталася друга поспіль аварія танкера. Перша призвела до потрапляння в море мазуту.

Аварія в Азовському морі
Вести.ру
Внаслідок першої аварії танкеру до моря потрапило більше тисячі тонн нафтопродуктів.
У Керченській протоці зазнає аварії вже другий за останній день танкер, аналогічний до того, що розламався навпіл вранці у неділю.

Про це повідомляють РИА Новости з посиланням на Новоросійського транспортного прокурора Максима Степаненка.

Зараз терпить біду танкер "Волганафта-123". "На його борту знайдена тріщина в корпусі, але витоку нафти немає", - повідомив Степаненко в ефірі російського телеканалу "Вести". 

Прокурор відзначив, що штормове попередження було оголошене своєчасно, напередодні увечері, і капітани мали нагоду вжити заходів для убезпечення кораблів від аварій. 

Разом із тим, Україна й Росія створили спільний оперативний штаб рятувальної операції з приводу аварії танкеру "Волгонафта-139", з якого у води Азовського моря сьогодні, 11 листопада, вилилося більше тисячі тонн нафтопродуктів.

Про це РИА Новости повідомив представник Міністерства транспорту РФ.

За його словами, консолідуються зусилля з ведення рятувальної операції, але погода погіршується.
"До рятувальної операції готові 20 спецплавзасобів, 500 людей, три тисячі метрів бонових загорож і 12 засобів для збору нафти", - сказав співрозмовник агентства.
 

Танкер
Вести.ру
Керченська протока опинилася під загрозою екологічного лиха.
Зараз погода погіршується - за останню годину вітер посилився з 25 до 32 метрів на секунду, а висота хвиль перевищує п'ять метрів. 

"Вживаються заходи з виведення судів з акваторії порту до безпечних районів. Потрібно вивести близько 50 судів", - повідомив РИА Новости представник Мінтрансу Росії. 

За останньою інформацією, в Азовському морі зазнає аварії ще один суховантажний корабель. Судно, завантажене сіркою, заливає водою.

Ща один корабель зазнає аварії в Чорному морі поблизу Новоросійська.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: