Дружина президента Зімбабве побила фотографа діамантами

Фотожурналіст прагнув продемонструвати волаючий контраст між стилем життя Грейс Мугабе та катастрофічним положенням народу її країни.

Британський фотограф заявив, що в Гонконзі його побила дружина президента Зімбабве Роберта Мугабе за те, що він намагався її сфотографувати.

43-річна Грейс Мугабе розлютилася, побачивши, як фотограф Річард Джонс з агентства Sinopix знімає її на камеру при виході з розкішного п'ятизіркового готелю Kowloon Shangri-la, повідомляє BBC.

Як з'ясувало британське видання Sunday Times, Грейс Мугабе приїхала до Гонконгу в рамках родинної подорожі країнами Далекого Сходу. Незадовго до цього її бачили разом з чоловіком у Сінгапурі.

Журналісти пишуть, що під час виходу з гонконзького готелю Грейс супроводжували подруга і охоронець.

Джонс перебував приблизно в шести метрах від Грейс Мугабе, коли вона наказала своєму охоронцеві відняти у фотографа камеру.

За даними кореспондента Sunday Times в Гонконзі, охоронець скрутив Джонса і тримав його, поки Грейс Мугабе, у нестямі від сказу, методично завдавала ударів по обличчю фоторепортера.

На місце інциденту була викликана поліція, після чого побитий фотограф звернувся до лікаря, який констатував численні синяки і садно на голові та обличчі потерпілого.

Річард Джонс заявив, що перша леді Зімбабве била його руками, унизаними діамантовими перснями.

За словами фотожурналіста, він мав намір зняти на плівку перебування Грейс Мугабе в Гонконзі, аби продемонструвати волаючий контраст між її екстравагантним стилем життя і катастрофічним положенням народу Зімбабве.

Як відомо, близько половини населення Зімбабве страждає від браку продовольства і залежить від постачань гуманітарної допомоги. У країні також триває епідемія холери, яка вже забрала життя понад 2000 людей.

Читайте також:

У Зімбабве вводять банкноту в 100 млрд. дол.
Чотирьом мільонам зімбабвійців загрожує голодна смерть
Джиммі Картера і Кофі Аннана не пустили в Зімбабве

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: