Дружина розчленувала чоловіка, бо він забороняв їй спиватися

Дружина, якій чоловік забороняв пити, зарубала старенького, а розчленовані рештки розкидала у дворі.

Мешканка Полтавщини вбила і розчленувала свого чоловіка, за те, що він вилив всі алкогольні напої, які вона сховала в будинку.

Подружня пара, яка прожила 40 років разом не раз сварилася через пиятство дружини. За своє бажання відвчити дружину від згубної звички, чоловік поплатився життям.

Точкою неповернення став конфлікт, коли 69-річний пенсіонер повернувся з поїздки до Москви. Його зустріла п'яна дружіна і  розлючений чоловік пригрозивши  побиттям, викинув на смітник всі алкогольні напої.

Коли ж чоловік пішов спати, люта жінка кілька разів вдарила його обухом сокири по голові. Тіло потягнула до саду, сподіваючись там його закопати. Проте, тіло старого було дуже важким, і боячись, що її побачать сусіди, вирішила поховати чоловіка по частинах. Тіло розчленувала, відрубані верхні і нижні кінцівки прикопала на смітнику. Голову, обпаливши в печі, викинула на компостну купу курам.

Зникнення чоловіка першою помітила голова сільради, яка і повідомила правоохоронцям. При першому обшуку хати подружжя було виявлено сокиру з останками людської плоті. Жінка, котра знову була п'яна, сама привела і показала міліціонерам місце, куди викинула рештри чоловіка.

Читайте також:

Рецидивіст-відморозок задушив двох немовлят та свою коханку

Чоловік зарізав вагітну дружину на третій день після весілля

"Павучиха" поїла клофеліном і ґвалтувала чоловіків

Бабуся ледь не вбила немовля, бо не змогла нагодувати його борщем

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: