Дружина зарізала чоловіка на 30-річний ювілей подружнього життя

Чоловік неодноразово полював на дружину і з ножем, і з сокирою, вона - все терпіла.

У селищі Собичеве на Сумщині дружина зарізала чоловіка, якого кохала і прожила з ним у шлюбі 30 років.

Чоловік неодноразово полював на дружину і з ножем, і з сокирою. 44-річна Катерина розповідає, що кілька місяців тому через занадто гарячий суп покалічив їй палець ножем.

Подружжя з жило без сварок і бійок, тільки коли чоловік не пив. "Нап'ється і заходить, лається матом, битися кидається. В дворі нема людини, яку б він не відлупцював. І сусіди страждали. Страшніший за атомну війну", - розповідає жінка.

Сусіди підтверджують, що подружжя сварилося і билися часто, посудом та іншими речами кидалися.

Два сини боронили матір від батька-алкоголіка. П’яниця хапався то за ножа, то за сокиру, а в свою останню ніч взявся душити жінку голими руками.

"Перед тим, як це сталося, він вночі прийшов п'яний. Не знаю, котра година була. Мама спала в залі, я в своїй спальні. Чую крики, заходжу, він начинає її душити. Кажу, мамо, пішли до мене в спальню. Ну трошки ми з ним посварилися.

Зранку сварка продовжилася. Чоловік поліз битися до сина, а як той пішов на роботу, причепився до дружини.

"Він схопив ніж на кухні і давай мене ножем. Я руку підставила, а він ножем в руку. Я за нього вчепилася. Вб'ю тебе, каже, а сам повішуся. Я ніж вирвала в нього з рук, його відштовхнула і, не знаю, як трапилося, вдарила. Ось і все. Потім стала кричати, кликати його, води принесла, але він вже був мертвий", - розповідає жінка.

"Після скоєного жінка перебувала у шоці, навіть довелося викликати медичну допомогу. Коли на місце прибули працівники міліції, вона зізналася у скоєнні цього злочину", - розповідає про подальші події керівник відділу ГУМВС України в Сумській області Андрій Івашина:

Катерина чекає суду. Дала підписку про невиїзд. Початок розгляду справи може співпасти з іншою датою: у липні пара мала відзначати 30 років подружнього життя.

Читайте також:

В Мексиці знайшли фургон з понівеченими трупами

Підліток вбив дитину через мобільний за 800 грн

Вітчим забив на смерть 4-річну дівчинку

Жінка вбила подругу та провезла її тіло в маршрутці через все місто 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: