Дві матері вирішили продати невинність своїх неповнолітніх дочок

Жінки спокусилися на великі гроші: одній за невинність дочки пропонували 67 тисяч доларів, іншій - вдвічі більше. Дівчатам матері сказали, що ведуть їх на фотозйомки.

У Москві затримані дві місцеві мешканки, які вирішили продати через Інтернет невинність власних дочок.

42-річній Марії пообіцяли за "право першої ночі" з її 16-річною дочкою 200 тисяч рублів (близько 67 тисяч доларів США), а 35-річній Світлані могло б перепасти 400 тисяч (134 тис.дол.) за її 13-річну Олену.

Суми матерям здалися просто астрономічними, і вони вирішили продати "товар".

Мати сама привезла 16-річну Поліну до педофілів. Сама Марія пояснила свій вчинок так: "Не будь я такою старою, відновила б її собі, і продалася. Якщо є дурні, готові вивалити за цей стан, я згодна". На виручені гроші Марія планувала віддати боргу, а те, що залишилося, зберегла б дочці на весілля.

То, чим керувалася 35-річна Світлана, коли збиралася продати свою 13-річну дочку, як "товар", взагалі не піддається жодним поясненням. "Мене батько зґвалтував, коли мені було 12. Старшу мою дочку збезчестили бандити, коли їй було 13. Тому я подумала, що якщо Оленка пожертвує собою за такі гроші, і цим самим врятує всю нашу родину від безгрошів`я, то Господь пробачить мені мій вчинок".

Коли матері вели дівчаток в готель на укладення "оборудки", вони навіть не сказали з якою метою йдуть туди. Дочки беззастережно довіряли матусям і думали, що ті вибили їм контракт на фотографування.

Жінок же взагалі не хвилювало, які душевні травми можуть отримати діти, після того, як їх зрадять власні матері. Сутенерши при укладенні справи висунули лише одне умову - аби клієнти мали презервативи.

Матерям-сутенершам тепер загрожує кримінальна відповідальність. Кожна з них може сісти у в'язницю на 10 років.

Правоохоронці, розслідуючи дані випадки, вийшли на цілу організацію, яка працює за принципом соціальної мережі в Інтернеті. Учасники цієї організації виступають посередниками – вони шукають дівчаток з неблагополучних сімей, готових продати свою невинність за гроші, а також багатих клієнтів, готових купити "екзотичний товар".

Читайте також:

Зек зарізав закохану пару, не пошкодувавши вагітної дівчини

Харків’янин задушив дротом господаря BMW, щоб не платити за машину

Мати спалила новонароджену дитину в печі

Підліток розстріляв свою сім'ю і відправився гуляти містом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: