Дві вчительки майже два роки ґвалтували 13-річного учня

Викладачки російської мови та математики американської школи обвинувачуються у тому, що ґвалтували свого учня протягом двох років.

Лінда Неф
Лінда Неф фото sltrib.com
Дві вчительки школи Баунтіфул (штат Юта), обидві матері підлітків, обвинувачуються в зґвалтуванні неповнолітнього школяра.

Джерело повідомляє, що звинувачення в сексуальних злочинах пред'явлені 46-річній викладачці російської мови Лінді Неф і 39-річній Велін Боуерс, яка викладає математику.

Велін Боуерс
Велін Боуерс фото sltrib.com
Судячи з публікації газети The Salt Lake Tribune, вчительки обвинувачуються в "зґвалтуванні і содомії". При цьому слідство вже має в своєму розпорядженні свідчення з боку Лінди Неф, що вона займалася оральним сексом з 13-річним учнем - між груднем 2007-го і лютим 2008-го року. Її колега, Велін Боуерс, зізналася під час допитів, що між січнем 2009-го і лютим 2009-го року займалася оральним сексом з тим же учнем, якому було вже 14 років.

Про те, чи продовжує цей школяр вчитися в Баунтіфул, не повідомляється, його ім'я не називають в цілях захисту його приватного життя. Очевидно, саме учень дав свідчення проти вчителів, вони були прийняті як достовірні і послугували приводом для порушення кримінальної справи.

У матеріалах слідства наголошується, що статеві контакти вчителів і учня відбувалися не в приміщеннях школи, а в інших приміщеннях, на автостоянках і в парках.

Судячи з матеріалів слідства, Велін не знала про те, що у її юного "коханця" вже були аналогічні відносини з Ліндою.

Колеги відзначають, що Лінда і Велін були чудовими вчителями, за якими не малося ніяких правопорушень або хоча б нарікань по роботі.

В даний час Лінда Неф і Велін Боуерс відпущені під заставу. Велін розведена, Лінда поки що заміжня. На даному етапі слідства, їм заборонено займатися викладацькою діяльністю.

Багато учнів Баунтіфул жалкують про те, що Лінда і Велін пішли з школи. Вони говорять, що ці викладачки були "одними з кращих".

Читайте також:

Екс-президенту Ізраїлю висунуть звинувачення у зґвалтуванні

Детектив зґвалтував жертву групового насилля прямо у відділку

За зґвалтування в Італії каратимуть довічним ув’язненням

Чоловік зґвалтував 5-річну похресницю в день хрестин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: