Дворічному Єгору потрібна термінова допомога (відео, оновлено)

Дворічному киянинові Єгору Марченку потрібна допомога.


Хлопчик днями потрапив в автокатастрофу. Дворічного Єгора Марченка при зіткненні разом зі спеціальним дитячим автомобільним кріслом викинуло на узбіччя. Його п'ятирічний братик залишався в авто. Дітей у тяжкому стані доправили в різні лікарні Києва.

Їхні батьки загинули.

Єгор знаходиться в Інституті нейрохірургії.Він потребує медикаментів та крові рідкісної групи - четвертої, резус-фактор негативний. На найближчі кілька днів кров знайшли, але вже з понеділка йому знову потрібно буде переливати кров цієї рідкісної групи. Також є потреба у крові будь-яких груп для виготовлення препаратів, щоб лікувати дитину.

Єгор у тяжкому стані, що інколи переходить у вкрай тяжкий.

Другого з осиротілих дітей нині лікують в лікарні Охматдит. У нього струс мозку, зламане стегно, травмована рука і численні забиття.

На прохання здати кров постраждалій дитині, відгукнулись десятки людей з різних регіонів України. У пункті переливання крові Інституту нейрохірургії кажуть, що для лікування хлопчика на найближчі дні крові вистачить. Але вона неодмінно знадобиться пізніше, тому записують координати усіх, хто готовий допомогти дитині.

Щоб контролювати стан малого, потрібен апарат вимірювання внутрішньочерепного тиску. В інституті нейрохірургії такого немає.

Координати для допомоги хлопчику можна дізнатися за телефоном 8 050 419 82 86 Оксана.

ВідеоХлопчику потрібна допомога

ВідеоЄгору досі потрібна допомога

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: