Дворічну дівчинку зґвалтували за відмову її батька прийняти іслам

Маленьку дівчинку викрали, зґвалтували і викинули при дорозі, повідомивши батька, що все це через те, що він не захотів прийняти іслам.

Протягом трьох років пакистанська родина християн безупинно пересувалася по території Пакистану, намагаючись втекти від переслідування ісламістів і врятувати своїх дітей.

Коли молодшій доньці було два з половиною роки, вона була викрадена і зґвалтована сином людини, який надавав роботу її батькові.

Поглумившись над дитиною, злочинець кинув її на дорозі.

Дівчинку вдалося врятувати. Однак незабаром ісламісти оголосили її батькові: зґвалтування є покаранням за те, що деякий час тому чоловік відмовився прийняти іслам. За першим актом помсти підуть інші.

Імовірно, найближчим часом сім'я пакистанців звернеться до влади Канади, куди переїхала 12 грудня цього року, з проханням про надання їм постійного виду на проживання з гуманітарних міркувань.

Рішення про надання тимчасового дозволу на проживання було прийнято міністром у справах громадянства та імміграції Джейсон Кенні без попереднього розгляду.

У січні Кенні має намір особисто відвідати біженців. Поки ж міністр повідомив про те, що їхнє прохання задоволена, оскільки історія цієї родини вразила його. За даними канадських ЗМІ, аналогічне рішення було прийнято міністром у справах громадянства та імміграції лише одного разу.

Імена цих людей і місце їх проживання в Канаді не розголошується.

Читайте також:

Двоє п'яних вбили священика, який зробив їм зауваження

На Волині рецидивіст зґвалтував свою 14-річну доньку

Троє хлопчиків 5-7 років зґвалтували трирічну дівчинку

На Львівщині група дітей зґвалтувала маленького хлопчика

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: