Двоє братів побили і зґвалтували першокласника, щоб повеселити друзів

Приятелі ґвалтівників спостерігали за знущаннями над дитиною і реготали. Серед них були і дівчата.

У Калузі (РФ) два брати 14 і 15 років побили і зґвалтували першокласника. Двоє хлопців знущалися над дитиною на очах у приятелів, які сміялися, бачачи приниження малюка.

У той день 7-річний хлопчик вперше попросив бабусю не зустрічати його зі школи, бо добре знав дорогу. Вже підходячи до будинку, він побачив групу підлітків, серед яких перебували два брати, які і раніше чіплялися до хлопчика, били і обзивали його. Один з братів поставив першокласнику підніжку.

Дитина впала на землю, боляче вдарилася, а кривдник, схопивши хлопчика за руку, потяг по землі в покинутий сарай. У сарай зайшли хлопці і дівчата, які оточили першокласника.

Один з братів став бити хлопчика палицею по спині, животі, руках і ногах, а другий наносив удари руками. Потім хлопці роздягли дитину, зґвалтували, змусили повзати по землі, що викликало дружний сміх їхніх приятелів.

"Страшно описувати, що засуджені витворяли з дитиною, - розповідає старший помічник прокурора Калузької області Юлія Іконнікова. - Примушували роздягатися, а на його благання і сльози відповідали сміхом. Крім того, один з підлітків зажадав, щоб першокласник пішов додому і приніс їм всі гроші, які знайде, а то з ним знову вчинять так само".

Прийшовши додому, малюк пішов у свою кімнату і проплакав весь вечір, поки не розповів все бабусі.

Спочатку районний суд виніс підліткам умовне покарання. Не погодившись з таким вироком, державний обвинувач зажадав перегляду справи у зв'язку з надмірною м'якістю призначеного засудженим покарання.

За результатами повторного розгляду кримінальної справи одному із засуджених призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі, а іншому - 6 років 6 місяців позбавлення волі у виховній колонії.

Читайте також:

На Запоріжжі мати фломастером зґвалтувала 3-річну доньку

На Миколаївщині троє зґвалтували дівчину брудним віником

Британський суд залишив на волі 11-річних ґвалтівників

У Росії викрито секту педофіла, який вчив дівчат "сексуальної магії древніх слов’ян"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: