Двоє хлопців живцем спалили бомжа-інваліда, щоб урізноманітнити своє дозвілля

Двадцятирічний Сергій Юфатов і вісімнадцятирічний Сергій Горячев живцем спалили глухого старого, який просив милостиню на вулицях міста.

У Росії в Саранську розпочався судовий розгляд кримінальної справи відносно двох молодих людей, яких звинувачують в жорстокому вбивстві Віктора Баканова.

Двадцятирічний Сергій Юфатов і вісімнадцятирічний Сергій Горячев живцем спалили глухого старого, який просив милостиню на вулицях міста. Молоді люди випадково помітили біля одного з магазинів жебрака і вирішили "повеселитися", так зайняти своє дозвілля їм було нічим.

Спочатку, як розповідає Горячев, він ударив бомжа антеною від машини по голові, а коли той ніяк не відреагував, запропонував зробити старому "чоботи-скородь". Юфатов від ідеї одного розвеселився і почав знімати на камеру процес приготування. Але потім з'ясувалося, що він натиснув не на ту кнопку, і видовище зняти не вдалося.

Горячев ж налив бензин з бака машини в пластикову пляшку, потім облив пальним ноги старого і кинув палаючий сірник. Старий горів, але не видавав ані звуку. Хлопці, побачивши, що за ними спостерігають люди, сіли в машину і поїхали. Очевидці трагедії нічого не робили, поки машина не зникла з виду. Тільки після цього вони викликали "швидку допомогу".

Віктора Баканова врятувати не вдалося. Через 10 днів мук він помер у лікарні. Міліції дуже швидко вдалося затримати мучителів, які відразу ж зізналися у скоєному. На допиті вони сказали, що не хотіли вбивати старого, а просто вирішили розважитися.

На суді з'ясувалося, що у парочки була ще одна постраждала. 56-річна мешканка Саранська Тетяна Куликова дала свідчення в суді і розповіла, що одного разу Горячев і Юфатов напали на неї. Хлопці побили її і вимагали дати їм грошей. Жінці вдалося втекти.
Як каже прокурор Пролетарського району Саранська Алім Вергазов: "У мене в голові не вкладається, як можна просто так підпалити живу людину, який навіть захиститися не може. Ми спробуємо зробити все, щоб ці люди були покарані за всією суворістю закону".

Читайте також:

Пенсіонер отруїв дружину ртуттю, намагаючись повернути її кохання

Мати спалила новонароджену дитину в печі

Підліток розстріляв свою сім'ю і відправився гуляти містом

13-річна американка перерізала горло дідусеві за пролите молоко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: