Двоє підлітків з цікавості розчленували ще живого пенсіонера

Хлопці 12-ти і 13-ти років сокирою розрубали грудну клітку чоловіка, коли той ще був живий, і дістали його серце. Потім пішли гуляти.

На Далекому Сході двоє школярів 12-ти і 13-ти років з цікавості розрубали ще живому пенсіонерові грудну клітку, після чого почали "вивчати" його внутрішні органи.

На тілі 59-річного чоловіка правоохоронці виявили закриту черепно-мозкову травму, ножові поранення правої очної ямки, правої щоки, грудної клітки, черевної порожнини, надрізи шиї, ампутацію лівого вуха.

За "гарячими слідами" слідство з'ясувало, що до кривавого вбивства причетні двоє підлітків. Хлопці прийшли до дідуся додому та разом з ним розпивали спиртні напої. Потім виникла сварка, і школярі почали бити пенсіонера.

Після цього, як пояснили самі підлітки слідчим, вони вирішили подивитися, як влаштовані внутрішні органи людини.

"Вони сокирою розрубали грудну клітку чоловіка, коли той ще був живий, і дістали його серце, розглядаючи, як воно б'ється", - розповіли у міліції Сахалінської області. Потім юні вбивці відрізали чоловікові вушну раковину, викололи йому око, і пішли гуляти.

Обидва підлітки перебувають на обліку у справах неповнолітніх, їх сім'ї також перебувають на обліку як неблагополучні.

Після допиту хлопців передали батькам, оскільки вони не досягли 14-річного віку і згідно із російським законодавством не можуть бути притягнені до кримінальної відповідальності і утримуватися під вартою.

Читайте також:

10 підлітків по-звірячому вбили бомжа за намовою сусідки

У Торезі 14-річна школярка убила свого хлопця за слова "у тебе немає мозку"

Запорізькі маніяки задля розваги вбивали та спалювали людей

Секретар райкому Компартії ґвалтував хлопчиків у турпоходах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: