Епідемія гепатиту в Криму триває

Кількість людей, хворих на гепатит у кримському місті Щолкіне, досягла 54 осіб.

54 людини госпіталізовані з вірусним гепатитом А в місті Щолкіне Ленінського району Криму.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров'я України.

За повідомленням, серед захворілих 17 дітей.

10 з них потрапили в інфекційне відділення Ленінської центральної райлікарні, ще 7 - у терапевтичне відділення Щолкінської міської лікарні. 

Ймовірним фактором передачі збудника є водопровід.

За інформацією МОЗ, перші випадки захворювань були зареєстровані в будинках, у яких на початку серпня проводилися ремонтні роботи в каналізаційній мережі.

Фахівці допускають можливість потрапляння вірусу гепатиту А в водогінну мережу зі стоковими водами. При цьому фахівці також допускають можливість збільшення кількості хворих.

МОЗ повідомляє, що з метою локалізації й ліквідації захворювання проводяться протиепідемічні й лікувально-профілактичні заходи в Ленінському районі.

З огляду на низьку захворюваність вірусним гепатитом А в попередні роки, що привела до формування широкого прошарку неімунних осіб (за розрахунковим даними - близько 70%), МОЗ рекомендує провести імунізацію людей груп ризику.

До таких груп ризику належать школярі, працівники медичних і педагогічних закладів.

Крім цього, посилено контроль за роботою водопровідної й каналізаційної мереж, триває моніторинг циркуляції антигену вірусу гепатиту А в стокових водах.

На випадок збільшення кількості захворілих на гепатит А на базі поліклініки Щолкінської міської лікарні розширене відділення для лікування хворих.

Ситуація перебуває на контролі МОЗ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: