Faina допоможуть звільнити сомалійці?

До переговорів про визволення судна Faina вдалося залучити раду старійшин місцевого племені, до якого належать пірати.

Про це повідомила уповноважений Верховної ради з прав людини Ніна Карпачова, яка в даний час бере участь у переговорному процесі в Кенії.

За її словами, сторонам вдалося вирішити питання постачання на судно харчових продуктів та питної води. Водночас вона додала, що нічого окрім цукру, олії, сухого молока та спагеті придбати не вдалося. Дипломати сподіваються, що вони зможуть переконати піратів, більшості яким 18-20 років, відпустити заручників та здатися.

"Хоча пірати не дослуховуються в усьому до старших, проте вони не можуть абсолютно ігнорувати позицію старійшин. Під час моєї зустрічі з послом Сомалі в Кенії Мухамедом Алі-Нуром він запевнив мене, що пірати ніколи не вбивають команду, і ніколи не захоплюють вантаж. Жодного разу такого випадку не було. Я сподіваюсь на позитивне завершення переговорного процесу та звільнення екіпажу судна Faina", - сказала Карпачова.

Нагадаємо, 25 вересня пірати поблизу сомалійського узбережжя захопили судно Faina під прапором Белізу, до складу екіпажу якого входять громадяни України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: