Фальшиві купюри для всієї України

На Дніпропетровщині викрили банду фальшивомонетників, що поширювали купюри номіналом 50 гривень.

Гроші, 50 гривень
Саме 50 гривень злочинці вирішили підробляти після того, як зрозуміли, що 200-гривнева купюра привертає забагато уваги.
Банду фальшивомонетників викрили дніпропетровські правоохоронці. Злочинців заскочили на гарячому, коли вони намагалися продати пачку 50-гривневих купюр за третину їхньої вартості. Згодом з'ясували, що “виробництво” підроблених грошей існувало вже більше року, а самі купюри почали виявляти в різних областях України.

Ця купюра - підробка, проте підробка дуже високої якості, відрізнити її від справжньої майже неможливо. На цьому принтері місцевий мешканець надрукував майже 50 тисяч таких купюр. 20 тисяч уже розійшлися Україною. Тепер їх вилучають у пунктах обміну валют, в ресторанах та на заправках. Ще 25 тисяч, уже готових до продажу, правоохоронці вилучили при обшуку, і перше, на що звернули увагу, – висока якість фальшивок.

Конкурувати з Держзнаком вирішив 24-річний випускник комп’ютерної академії “Крок”. Не поскупився на дорогу комп’ютерну техніку, на якій за допомогою програмного забезпечення для професійних поліграфістів і друкував гроші.

Оперативники кажуть: починав із двохсотгривневих купюр, проте ті привертають більшу увагу, тому швидко перейшов на п’ятдесятигривневі. Двоє його спільників забезпечували “виробника” папером і фарбами, а також шукали покупців. Останнє замовлення на 25 тисяч гривень мало стати початком постійного “співробітництва”.

Аби сховати сліди, фабрика фальшивих грошей щомісяця змінювала адресу. Саме під час останнього “переїзду” її й затримали правоохоронці. За радянських часів за підробку грошей давали вищу міру покарання. У сучасній Україні цей злочин також належить до особливо тяжких: мінімальний строк ув’язнення – 15 років.

ВідеоФабрика фальшивих грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: