"Фелікс" забрав уже 98 життів

Кількість жертв урагану "Фелікс" у Нікарагуа та Гондурасі досягла 98 чоловік, ще десятки людей вважаються безвісти зниклими.

Кількість жертв урагану "Фелікс" у Нікарагуа та Гондурасі зросла до 98 чоловік. Пошуки вцілілих у стихії, а також тіл загиблих тривають, передає у п'ятницю агентство Ассошиейтед Прес.

Ураган "Фелікс", якому була присвоєна п'ята, вища категорія небезпеки за шкалою Саффір-Сімпсона, обрушився на північний схід Нікарагуа у вівторок вранці. До вечора середи він втратив силу. Зараз "Фелікс" панує на заході Гондурасу.

У Нікарагуа ураган зруйнував тисячі будинків і буквально стер з лиця землі прибережне місто Пуерто-Кабесас. Як заявив президент країни Даніель Ортега, що очолив роботу екстреного штабу, стихія завдала країні "дуже серйозних збитків".

Після урагану в Нікарагуа оголосили зниклими без вісті близько 150 індіанців-міскіто.

За повідомленнями нікарагуанських властей, у Гондурасі знайдені живими 52 індіанці міскіто, змиті ураганом в море з невеликого острова в Нікарагуа. Їх викинуло на берег неподалік від кордону двох держав.

Приблизно половина врятованих відчувають себе добре. Іншим надають медичну допомогу в одній з лікарень Гондурасу.

Операція з пошуку та порятунку зниклих триває, в ній беруть участь армійські підрозділи.

У Гондурасі, куди "Фелікс" приніс рясні опади, більше за інші райони постраждала північ країни. Там затоплено декілька селищ. Столиця держави - Тегусігальпа – пережила стихію без серйозних наслідків. Даних про загиблих власті Гондурасу не мають у своєму розпорядженні, проте, за повідомленнями місцевих ЗМІ, 25 тисяч чоловік було евакуйовано з небезпечних районів.
Ураган "Фелікс" нагадав жителям Центральної Америки про інше стихійне лихо - руйнівний ураган "Мітч", що в 1998 році забрав життя десяти тисяч чоловік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: