Фінансистові Бернарду Медоффу офіційно висунули звинувачення

Американський суд вирішує долю людини, яка, як вважають, допомогла довести США до кризи. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Фінансистові Бернарду Медоффу офіційно висунули звинувачення з 11 пунктів, у тому числі шахрайство і надання неправдивих свідчень.

Медоффу за всіма пунктами звинувачення загрожує 150 років в'язниці. Скоротити термін може лише щиросердне зізнання, але, навіть в цьому випадку, 70-річний аферист, ймовірно, проведе за гратами залишок життя.

Нагадаємо, Медофф був взятий під варту три місяці тому, коли з'ясувалося що за 20 років він створив гігантських розмірів фінансову піраміду. Його фірма працювала як посередник на фондовому ринку, обіцяючи інвесторам найвигідніші вкладення.

Клієнтами Медоффа були мільярдери і великі корпорації. В цілому вкладники втратили 50 мільярдів доларів. Бернард Медофф очолив рейтинг фінансових шахраїв 2008 року за версією журналу Forbes. Редакція Forbes вважає, що в її список брехунів повинні входити всі, хто знав, що схема Медоффа - шахрайство, але не повідомив про це уряд. Їхня жадідність полегшила Медоффу його маніпуляції.

Читайте також:

Рейтинг фінансових шахраїв очолив Бернард Медофф

Бернард Медофф домовився зі слідством та визнає себе винним

Жертвами афери Медоффа стали три мільйони людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: