Флетчер відсидить 2 місяці в СІЗО. Для початку

Шевченківський райсуд Києва задовольнив подання міліції про арешт американського бізнесмена Роберта Флетчера.

Про це повідомили у Центрі громадських зв’язків Управління МВС України в м. Києві.

У ЦГЗ зауважили, що під час судового засідання, відповідаючи на запитання суду, Флетчер пов’язував своє затримання "підступами" конкурентів.

Тим не менше, суд задовольнив подання слідчих, і за рішенням суду Флетчер перебуватиме в Київському СІЗО №13 протягом двох місяців, відведених законом для проведення слідства.

Роберт Флетчер
Роберт Флетчер потрапив за ґрати (Фото: "Глобальна система тренінгів")
У свою чергу, присутні на засіданні деякі потерпілі у справі громадяни повідомили, що кожен з них вкладав в інвестиційні проекти Флетчера від 20 до 300 тис. доларів.

Нагадаємо, Флетчера було затримано за підозрою у заволодінні коштами українців.

Начальник столичного главку Віталій Ярема повідомив, що за інформацією міліції, “сума коштів, зібрана з громадян Флетчером, перевищує 10 млн. дол.".

Роберт Флетчер
Архів
Фото: "Глобальна система тренінгів"
У ході розслідування кримінальної справи встановлено, що восени 2006 року американець створив товариство з обмеженою відповідальністю "Глобальна система тренінгів", у якому він виступив співзасновником.

Діяльність товариства зводилась до проведення тренінгів, які зазвичай проводились у нічний час, під час яких Флетчер, який видавав себе за успішного мільйонера, розповідав про різноманітні інвестиційні проекти, за рахунок яких можливо збагатитись, і роз`яснював, що чим більше коштів буде інвестовано - тим більший прибуток буде отриманий.

Роберт Флетчер
Архів
Фото: "Глобальна система тренінгів"
Під час проведення тренінгів зі слухачами укладались договори позики та спільної діяльності під обіцянку виплати від 20 до 300% річних і отримувались кошти готівкою під розписки, а в деяких випадках - за прибутковими касовими ордерами.

Як повідомляв ТСН.ua, у листопаді 2007 року Роберта Флетчера вже затримували в Україні. Тоді він намагався потрапити на територію Росії за допомогою фальшивих документів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: