Фосфор готовий до вивезення з України

Цистерни з жовтим фосфором поїзда, що зазнав аварії 16 липня у Львівській області, готові до відправки у Казахстан.

Цистерни з фосфором
УНІАН
За повідомленням "Укрзалізниці", цистерни з фосфором піднято та підготовано до вивезення.

Державна адміністрація залізничного транспорту "Укрзалізниця" заявляє про готовність до відправки цистерн із жовтим фосфором у Казахстан.

Про це сказано в повідомленні управління взаємодії зі ЗМІ "Укрзалізниці".

"Вранці 25 липня 2007 року було знято останню цистерну. Всі цистерни вже завантажені й готові до відправки в Казахстан", - сказано в повідомленні. Зараз залізничники завершують роботи з відновлення непарної колії й контактної електромережі.

23 липня "Укрзалізниця" відновила колії на ділянці "Ожидів-Красне" у Львівській області, де 16 липня зійшли з колії 15 цистерн із жовтим фосфором товарного поїзда (усього в його складі було 58 вагонів).

Раніше віце-прем'єр-міністр України Володимир Кузьмук заявляв, що цистерни з фосфором залишать територію України 25 липня.

24 липня генеральний директор "Укрзалізниці" Володимир Козак і президент ВАТ "Російські залізниці" Володимир Якунін домовилися в Москві про безперешкодний транзит цистерн з фосфором територією Росії до Казахстану.

Володимир Козак
УНІАН
Відомство Володимира Козака готується до транспортування небезпечного вантажу.

Крім того, стало відомо, що Міністерство внутрішніх справ України вирішило преміювати та відправити на оздоровлення своїх співробітників, котрі постраждали під час несення служби в зоні аварії у Львівській області.

Про це повідомив представник Головного управління МВС у Львівській області.

З його слів, міліціонерам буде виплачено премію в розмірі 500 гривень кожному. Також їх направлять на оздоровлення в санаторії МВС.

Усього під час ліквідації аварії постраждало 42 міліціонери, з них 6 перебували в реанімації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: