Фосфор перевозився з порушеннями

За словами начальника Львівської залізниці, цистерни з фосфором потяга, що зазнав аварії 16 липня у Львівській області, були перевантажені.

Фосфорна оварія
УНІАН
При перетині кордону України в цистернах потягу, що зазнав аварії під Ожидовом, було виявлено перевантаження від 2,7 до 3,5 тонн. 

Про це заявив сьогодні під час засідання позачергової сесії Львівської обласної ради начальник державного територіально-галузевого об’єднання "Львівська залізниця" Михайло Мостовий. 

Він додав, що “це перевантаження у жодному з вагонів не перевищувало норми його вантажопідйомності (норма 59 тонн)”. 

Коментуючи заяву казахської сторони про те, що аварія сталася нібито через несправність української колії, Мостовий заявив: "На місці аварії було виявлено, що на 5-ій цистерні був зірваний клапан, на інших цистернах клапани були просто заварені. Це перевірили криміналісти”. 

Казах
УНІАН
Українська сторона спростовує звинувачення казахів.
На його думку, “польська та казахська сторони просто домовились про те, аби "познімати" клапани, тому у будь-якій цистерні міг виникнути надлишковий тиск". 

Що стосується цистерн, у яких перевозився фосфор, начальник Львівської залізниці зазначив, що це цистерни виробництва заводу "Азовмаш", які були виготовлені у 1973 році. "Ліцензію на експлуатацію цих цистерн видавала не залізниця!", - заявив Мостовий.
 
При цьому він додав, що Львівська залізниця буде подавати позов до страхувальника на відшкодування збитків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: