Фосфорну аварію офіційно ліквідовано

Львівська облрада припинила контроль ліквідації наслідків аварії поїзда, що перевозив фосфор у Львівській області.

Львівська обласна рада припинила з листопада контроль і моніторинг ліквідації наслідків аварії поїзда, що перевозив фосфор у Львівській області.

Про це повідомив представник облради.

Також облрада рекомендувала екологам проводити експертизи на місці аварії щокварталу протягом 3 років.

Цистерни з фосфором
УНІАН
На місці аварії протягом щокварталу 3 років проводитимуть експертизи грунту
Заступник голови облради Лев Захарчишин у своєму звіті вказав, що облрада провела весь комплекс моніторингових робіт, передбачених її рішеннями.

Як повідомляв iPlus, "Укрзалізниця" за результатами службового розслідування вважає причиною аварії поїзда з фосфором внесення змін компанією-відправником вантажу "Казфосфат" у конструкцію цистерни й порушення з боку цієї ж компанії правил навантаження фосфору.

Компанія "Казахстанські залізниці" вважає причиною аварії поїзда з фосфором неправильне проведення ремонту залізничного полотна незадовго до аварії.

16 липня зійшли з колії 15 цистерн із фосфором товарного поїзда в Буському районі Львівської області на перегоні "Красне-Ожидів".

Цистерни перевозили зі станції "Аса" (Джамбул, Казахстан) до станції "Оклеса" (Польща).

Через витік фосфору з однієї цистерни сталося самозапалення 6 цистерн. Під час гасіння пожежі утворилася хмара із продуктів горіння.

У зону ураження потрапили 14 населених пунктів Буського району й окремі території Радехівського й Бродівського районів області.

16 липня пожежу ліквідовано.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: